Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

прво, Двини, не гризе се за дршку, него за оштрицу (тупа страна на унутра, ка устима). друго, ноже је пасе, кашика се враћа на велика врата. и треће, мораш да се вратиш у Отаџбину на пријемни.

:))))))

ту мејк лонг стори шорт...

23i9box.jpg

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zašto nije rđava?

зато што је то била фина свадба.

I ne grize se za dršku nego za oštricu :tf:

па лудице, кашика нема оштрицу, у томе и јесте фазон.

:tf:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna slika od proletos sa istoričarske žurke, pored mene je moja sadašnja mentorka Dubravka Stojanović. Duda je najveća faca i prekul lik, ali malo su me razočarali njeni ''preokretski'' politički stavovi koje sam pročitao u njenom skorašnjem interviju Blicu , što ne menja moje sveukupno prepozitivno mišljenje o njoj i kao čoveku i kao stručnjaku, inače je nikad ne bi birao za mentora.

252517_1987001151289_1131116778_2325876_2413179_n.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ko je crna koleginica?

Što, znaš je? Sa Žarkova je.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Reći ću samo, ko se seti moje priče od proletos, setio se icon_smile_big.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna slika od proletos sa istoričarske žurke, pored mene je moja sadašnja mentorka Dubravka Stojanović. Duda je najveća faca i prekul lik, blabalblabla

Sprco?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...