Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate marmen i daki ima da se spoje u vec patentiranu tvorevinu "darimen" i da ti dodju u vrsac i da te iznabadaju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

можда би требало имати макар мало укуса? или је ово уметност (Дали?!?!?!)...

очекивао сам цензуру, не могу ја да претим баном, немам "ванредна канцеларска овлашћења" (још), али овде се и много мање глупости нису толерисале... ако је мртви зека био проблем 15 дана, како онда раскомадана беба није?

уосталом нећу да трујем топик. уживајте...

opet, subjektivan si. tebi je ta graficnost pitanje ukusa, meni recimo, efekta. ali postujem tvoj stav. a ako administracija kaze ban, ja cu i to da postujem. ali sam izrazio neslaganje sa tvojim zakljuckom/utiskom. kontas li sad? ne vidim nikakav problem u nasem razgovoru.

ne secam se mrtvog zeke. ako je fotka, onda ti je fejl paralela, ako je nacrtan, onda neka ga.

i, koje manje gluposti se nisu tolerisale ovde? jebote, imamo stripove sa isus=hitler, crncima u africi, rasizmom, fasizmom i cime sve ne i sve se tolerise jer su to stripovi i njihova sustina je nesto petnaesto i alegoricno.

sto se tice imanja ukusa, okej, oceni strip sa kecom na skali ukusa od jedan do deset. izrazi stav da je strip los.

i, mislim, gledam strip i ono, bangav je ko da ga je neko dete crtalo, prosto je uvreda nazvati onaj pokusaj crteza 'raskomadanom bebom'. a kazes da se bunis za blood and gore, a ne za postavku.

не могу ја да претим баном, немам "ванредна канцеларска овлашћења"

a ovo je tek carski, pokazujes da ti ne treba ni dati vanredna kancelarska ovlascenja. mozes da kazes i "ne mogu ja da ubijam, nemam licence to kill (jos), al bih da imam", kontam da je to prvi no-no u nekoj hipotetickoj prijavnici za licence to kill. desire clouds judgement.

a za dalija se ne tripuj, pomenuo sam ga kao lol nus-misao kad sam pisao o jednorozima koji jedu bebe, prilicno surrealna slika (ostale asocijacije na stranu, da se ne javis opet sa 'ah bebe') :)

rejven:

meni je isto glup, ali ja nisam osion kao ti. ja prosto ne mogu da verujem da covek stariji od petnaest godina pise postove ovakvim tonom. jebote, pitam se kako li izgleda razgovor sa tobom. a sta bi bilo da meni strip nije glup? sta bismo onda? kosmos bi se urusio? ili je samo fazon da sam ja nebitniji lik od tebe i tvoje percepcije? covece, svako slovo u tvom postu ukazuje na coveka sa kojim je nemoguce razgovarati.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

a ovo je tek carski, pokazujes da ti ne treba ni dati vanredna kancelarska ovlascenja.

мислим, Дуле, у контексту свега, да је то баш разлог да ми се дају ванредна канцеларска овлашћења, кад већ то буде на менију... размисли? сигурно теби не би вредело дати ванредна канцеларска овлашћења, ти си баш за редовна овлашћења.

:)

:* пусић, одо' да спавам...

око овога осталог... графички, како год... раскомадана беба. то је то. ево ја сад да окачим раскомадану јапанку у снаф стрипу са џиновском хоботницом из свемира - било би обрисано као ротен тајп.

осталим другарима (Сејнт, Кали, Кру) - не судите ми прејако. погодила ме раскомадана беба. јебемлига, можда сам омекшао.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

rejven:

meni je isto glup, ali ja nisam osion kao ti. ja prosto ne mogu da verujem da covek stariji od petnaest godina pise postove ovakvim tonom. jebote, pitam se kako li izgleda razgovor sa tobom. a sta bi bilo da meni strip nije glup? sta bismo onda? kosmos bi se urusio? ili je samo fazon da sam ja nebitniji lik od tebe i tvoje percepcije? covece, svako slovo u tvom postu ukazuje na coveka sa kojim je nemoguce razgovarati.

we've been here, nije se dobro zavrsilo [|)]

Edited by rejven

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...