Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

ja ne znam dal sam skontao, tj, ako strip zapravo ima neki momenat, onda ga nisam skontao:) ako je samo 'lol nisam ocekivao onakav bicikl', onda sam ga skontao:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne znam dal sam skontao, tj, ako strip zapravo ima neki momenat, onda ga nisam skontao:) ako je samo 'lol nisam ocekivao onakav bicikl', onda sam ga skontao:)

Вози моноцикл, пошто више нема рибу и сад је сам. Свеједно је безвезе.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Pogledaj 3, mozda 4 sezone, a onda batali. Postala je teshko govno, barem meni.

Ja sam odgledao sad skoro petu i šestu "odjednom" i zaista je opao kvalitet, što valjda, posebno kod šest govori i gledanost u americi, sa oko ~11mil su na polovini sezone pa sve do kraja spali na ~6.

Čak je i finale sezone gledalo samo ~7,15 milki. A da ne pričamo što je poslednja epizoda onako, ništa spec.

Počinje da ih "ujeda za dupe" taj koncept narativnog pripovedanja oko toga šta je bilo u prošlosti. Iako su dobili produženje na sedmu i osmu sezonu, isuviše dugo se ništa ne događa niti ima pomaka u tome da konačno vidimo ko je keva. A kad se to dogodi, kapiram da će biti smor, osim ako nešto baš dobro ne smisle.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...