Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@inglip

vrh :)

обриш ово док ниси добио неки бан.

što ban? Mislim jeste strašno crn strip, ali bilo je i gorih na ovim stranicama, a nije neki rotten-fazon pa da bude sa te strane i vizuelno odvratno.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Трупси, ја не могу да замислим већу грозоту од раскомадане бебе. ако то није грозно, онда не знам шта је...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

не знам шта да вам кажем, шаљивџије. бићете и ви родитељи, даће Бог.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Трупси, ја не могу да замислим већу грозоту од раскомадане бебе. ако то није грозно, онда не знам шта је...

ma to niko ne porice, samo mislim da shock-efekat stripa kao stripa ne zavredjuje ban, po meni je samo jos jedna u nizu "Boze kakva glupost" stvari koje vidjamo po ovom forumu.

Gluposti KlanRURa su po meni prijatna promena u odnosu na sve dosadne/pre-obicne stvari koje nas okruzuju, stim sto ova konkretno nije bas prijatna, ali ono, casa zuci / casa meda...

<troll>

Kako bi reagovao da vidis nekog na ulici sa ovom majom npr http://store.explosm.net/products/stork ? :tf: (comes in female sizes as well)

</troll>

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

па то још и има онај хех ефекат, а ово је блад ен' гор...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

jaoj drale, to je strip, sta je sledece, upoznaces se sa crncem i shunovaces kfc stripove?:)

samo iskljucis realan trip i gledas na strip ko na foru i smesna je. onda bi trebalo da se ubijes zbog harona, kod njega je citava ekskurzija! (ne, ne vazi se graficnost prikaza kao argument):P

istina da nisam cale, al sam posto ujka skoro i zgotivio sam bebu na tom nekom nadsvesnom nivou bitisanja i beba je nesto najistinitije na svetu.

medjutim, ovo je strip pod jedan, sto je za mene dovoljno, pod dva, to je jebena roda, sto je jos 'dovoljnije' (zamisli jednoroga kako jede bebe, lol salvador dali), nije kao da je strip o americkim marincima koji zoljama gadjaju bebe (a i to bi bio strip i nervirao bi me zbog americkih marinaca, ne zbog nacrtanih beba).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Дуле, блад ен' гор. само то. за мене је то превише. ето, онај друга сличка коју је Трупси бацио је "хех". ово ми је превише.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Дуле, блад ен' гор. само то. за мене је то превише. ето, онај друга сличка коју је Трупси бацио је "хех". ово ми је превише.

pa dobro, to razumem. al ne kazem zbog toga nego zbog kritike koju upucujes, prezentacijski prilicno opste (ej, upozoravanje banom), a u stvari zato sto ti imas licni trip sa tim. i onda moram da pevam sirenske pesme!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

можда би требало имати макар мало укуса? или је ово уметност (Дали?!?!?!)...

очекивао сам цензуру, не могу ја да претим баном, немам "ванредна канцеларска овлашћења" (још), али овде се и много мање глупости нису толерисале... ако је мртви зека био проблем 15 дана, како онда раскомадана беба није?

уосталом нећу да трујем топик. уживајте...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...