Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haron srece Mohija, sledeca kocka stripa haron place, a mohi izasao iz camca, seo na motor i BRRRRMMMMM ode!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

karikaturni (standardni) haron u camcu na majicu sasvim dovoljno, mozda neki ultimativni haron-rur-related-strip :D na majicu as well

pa da, nisam mislio ono na majicu lol.

anyway, things are already in motion :o

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

leks:

kad nesto moje bude popularno ko njegovo, onda cu i ja da imam takve stavove, komercijalizacija za deset rurljana i nije neki megalomanski konzumeristicki pokusaj ogoljavanja harona:)

Trolovao sam te malo. :P Ali drago mi je što tako misliš, i iskreno ti želim da Haron bude bar upola popularan kao Wattersonovo remek-delo!

Nego, jedna unikatna "Kurac za Viću" majica, sa Calvinom koji pokazuje srednji prst, bi mi baš legla da zaokruži ovu priču. :))))

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

to se vica tripuje da ne radi vise, ustvari je jos pod UGOVORNOM OBAVEZOM :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa oko i jeste tacka damn, ceo trip je polu-vektorski, a to oko je ionako samo glimpse. pogle one crne linije sto su izasle iz painta:) al dobro, izgleda da je fial ceo trip, a meni se bas svidja, stavis nesto tradicionalisticki i onda roknes preko nesto digitalisticki i dobijes leprsavu kukuljicu sa crvenim doom2 tackama i linijama preko!

jebem li ga, meni lichno je bzvz i to je jedino shto mi je upalo u oko na slici, ostatak je super :)

Link to comment
Share on other sites

evo ja cu:

sejnt kaze 'tu sam za minut' a stigne za pet, pa ovaj sto ga je cekao kaze 'cekam te sto godina' !

eto, oba primera iskoriscena!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Haron u "Ne brže od života"

1. kvadrat - Haron i Sejnt u čamcu - sejnt se javlja na mob "dolazim za 7 minuta"

2. kvadrat - Haron kaže "ovde vreme ne postoji", Sejnt drži mob i ignoriše ga

3. kvadrat - Sejnt drži mob u ruci "kasnim minut, gužva"

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

posto se ova dva dana vozim cuvenom 108icom,palo mi je napamet ko su danasnji haroni

da nisam tantus za paint i photoshop,dodao bih i kozu na brod,ali jbg,valjda je poenta jasna

2n72jqf.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Haron u "Ne brže od života"

1. kvadrat - Haron i Sejnt u čamcu - sejnt se javlja na mob "dolazim za 7 minuta"

2. kvadrat - Haron kaže "ovde vreme ne postoji", Sejnt drži mob i ignoriše ga

3. kvadrat - Sejnt drži mob u ruci "kasnim minut, gužva"

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...