Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jebiga, nisam planirao worldwide popularitah [:D]

verovatno cu da uradim reviziju naslova i potpisa u buducnosti:)

a moze haron na majice naravno. a moze i ako ocete periodicno na sajt ili gde vec.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Možda na majicama Haron koji je na čamcu (ili iznad njega na zastavi kao) oglasio nešto tipa "Poseban popust za one koji su podlegli hejtu", ili "anti-pulene" ili tako nešto...

Naravno, srećna faca, zadovoljno trlja ruke.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Daj ga onako srecnog, ovako mi se ne svidja :(

i bre sto si konzerva, pa ovo je easter egg/spin off, ko oni loading ekrani za igrice iz devedes trece, a igrica sva kockasta! obogacivanje fransize, manga haron, renesansni haron ulje na platnu, haron kore za picu...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa oko i jeste tacka damn, ceo trip je polu-vektorski, a to oko je ionako samo glimpse. pogle one crne linije sto su izasle iz painta:) al dobro, izgleda da je fial ceo trip, a meni se bas svidja, stavis nesto tradicionalisticki i onda roknes preko nesto digitalisticki i dobijes leprsavu kukuljicu sa crvenim doom2 tackama i linijama preko!

leks:

kad nesto moje bude popularno ko njegovo, onda cu i ja da imam takve stavove, komercijalizacija za deset rurljana i nije neki megalomanski konzumeristicki pokusaj ogoljavanja harona:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...