Jump to content

WTB auto


Trooper

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ty ty

jes' da nije fuel-efficient kao planirani Clio 1.5, al je bolji u nekim drugim sferama :) generalno sam dosta zadovoljan za sada, videćemo kako će se pokazati u eksploataciji.

gg na kolima . uspeo si da izaberes jedan koji nije na listi gej kola

hvala kili posebno znači kad je od tebe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fan klub forda mora da osnujemo. Nego jedno glupo pitanje, nikako ne mogu da dokucim da li moj focus ima ESP ili ne? Naime na nekoliko mesta na netu sam naisao na info da ga svi modeli od poslednjeg redizajna imaju (evo i danas osvanuo neki tekst na B92 na tu temu), ali nesto nije nigde pisalo niti sam se ja u tom momentu uopste interesovao za to. Pritom nemam ono dugme "iskljuci ESP", a u korisnickom uputstvu se navodi "za modele koji imaju". U sustini mi nije ni preterano bitno, ali da li postoji neka varijanta da to proverim a da ne moram da idem u servis? (mada su i oni retardi ponekad pa nisam siguran da ce mi dati pravi info).

Inace te prodajne akcije za polovne pezoe kod Verana su uvek retardirane, mislim zasto bi kupio polovnog 206 za 6.5k kad nov kosta 9? Tako su i ranije pravili "ekstra" akcije kupis polovnog 307 koji je presao 150k za pare za koje mozes da kupis novog ceeda ili tako nesto...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

fan klub forda mora da osnujemo

jao i ti imaš Fokusa :) sad ću krenem da smaram nekim nubovskim pitanjima :)

koje godište u pitanju? Mislim da moj Focus (manufacture date 11/2001, Mk1 facelift) nema ESP, od tih "sigurnosnih stvari" ima samo ABS valjda a navodno je za to vreme bio "full" set opreme pošto je Ghia verzija automobila.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Tačnije dok ne dodje najnoviji ST :)

Elem, to mi i dalje ne rešava problem, gledao sam na ford.rs i tamo zaista piše da i ovaj najslabiji Ambiente paket ima ESP. A moj jeste motor 1.8TDCi, ali oprema koliko je tamo pisalo je Trend plus. Sad kako ja gledam po ovom njihovom paketu to je otprilike kao da sam uzeo ovaj Aniversary pa dodao dole iz kataloga Trend plus dodatnu opremu (imam sve to što piše za Trend plus, čak i pušački paket koji mi realno ne treba). Ali i dalje kako da saznam da li moj ima ESP, da li je moguće da im je ovo neki novi katalog u odnosu na pre godinu dana. Jel to može nekako da se istestira bez opasnosti da izokrećem ili isprevrćem kola? :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Poslednji Focus ima ESP na svim modifikacijama (postoji lampica ESP koja se pali pri paljenju automobila - to je najlakshe proveriti), samo shto u verziji Ambiente nema dugmeta gashenja ESP!

Evo chlanka na ruskom gde se ljudi zale zato shto ne mogu da ugase ESP (zakopava se auto u snegu kada je ukljuchen ESP...):

http://ffclub.ru/topic/93805/

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...