Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote sta vam ima lepo u ovako razrokoj i nosatoj, celo ko tepsija, ochi ulstra sitne... a da plavusha je i zgodna.. :) ima xyz bolji picca

^2

xD

Edited by depresSed

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

gledao shaun of the dead, posto ga nahvaliste ovde, nije los. najbolji momenat mi je kad gadjaju zombije plocama pa biraju koje ce da bace: "oh no, not the stone roses" :))

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ili ne prichamo o istoj osobi ili si slep za lepotu. Ne vidim tretju opciju! :(((

p><p> <span onClick="this.nextSibling.st

Ok?

[:D]

ciro ne lozi se na photoshop previshe, kada se oduzme sve to i namestanje poziranje za kameru riba je nikakva

%7Boption%7Dhttp://www.heroestheseries.com/stills/kristen-bell-elle-promos-medium.jpg' alt='kristen-bell-elle-promos-medium.jpg'>

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

I ja bi' mu dao, da Jude Law nije krenuo onako da patetise na kraju filma. Sad kad razmislim, on u svakom filmu krene da patetise kako se blizi kraj, feget.

I ja stalno sebi govorim da cu da pogledam original (al' uvek ima nesto prece da se skine :D) 'de Michael Caine igra mladjanog momka. Bas je kul fora sto je pod stare dane odigrao rimejk, al' u drugoj ulozi. :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

moze polu-post..

objasnjenje..

gledao Pandorinu Kutiju, neki turski film u art bioskop muzeju, nisam kupio karte dobio i otisli ortak i ja..

elem filmic je prilicno smoren i nema neku dusu, reditelj je malo pokrao neke stvari i to je to..

e sad taman kad je otprilike trebalo da se zakuva sve, stagod, film se prekinuo, svetla se upalila, ortak i ja skroz u fazonu lol wtf bre..

ebem ti bioskop kad lik koji menja trake spava non-stop. :P

Edited by depresSed

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

neki turski film u art bioskop muzeju, nisam kupio karte

film se prekinuo, svetla se upalila, ortak i ja skroz u fazonu lol wtf bre..

ebem ti bioskop kad lik koji menja trake spava non-stop. :P

Brate :)

turski indipendent film

art bioskop mjuzijum

dzaba

Da neces mozda i surround i sedista? :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

^^ e ovaj fatso flamer..

brate hocu da odgledam film do kraja..zar smo toliko u kamenom dobu...

inace bioskop je klimatizovan i pola vremena sluzi kao sala za neke seminare, brzo citanje, pamcenje, ovo, ono..

i na kraju nisam ni skontao zasto se film zove pandorina kutija..

a lepo nam je lik na ulazu rekao kad smo dosli 15 min ranije, udjite slobodno nece ovo jos pola sata, daje se onaj severinin film pa gledajte kraj.. :P

ja volim independent filmove svake vrste, samo takve i gledam..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

FRIDAY THE 13TH (2009)

Fridaythe13th2009.JPG

Najgorih i najdosadnijih (skoro) dva sata provedenih uz neki film u zadnje vreme. Verovatno jedini film u kojem ne navijam ni za likove, ni za glavnog negativca, samo sam hteo da ih pobije što pre i na kraju i sam sebi da otfikari glavu...To summ it up:

friday_the_13th_10.gif >>>> 000d6065c51b0b03194f30.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

погледаО "Пусти правог унутра".

потпуно сам разочаран филмом. кад сам видео да има на ИМДБу 8,2, овлажио сам као шипарица на концерту Стоунса. уз то су ми га и нахвалили. међутим...

ради се о спором и неинвентивном филму, без напетости, без поенте, као драма о одрастању и пријатељству... серем им се у поставку и разраду.

оцена: 3-/10

сад скидам "Коначни хоризонт", да се мало опоравим.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Коначни хоризонт ми је и даље непревазиђен од када је снимљен. најбољи хорор у последњих 20 година.

сваки пут ме изнова престрави новим аспектом.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...