Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Zavrsio Sopranove, odlicno :)

jel te ne mrzi da mi das linkove za dl svega (mnogo sam lenj a mnogo mi se gleda):D ako si sacuvao

posto mi je muka da gledam jednu seriju dnevno na fox crajmu

gde ponavljaju iste epizode po 10 dana za redom

Završio si takvu seriju, i celo komentar je samo "odlično".... :(((((

stvarno je nesto najbolje sto je ikada izaslo na svetlost dana

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+1 za death race. vrh zabava

-1 za pineapple express. krsh

ako vec naletim, vise volim "krsh" filmove tog tipa nego death race pucacina sranja...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Ohoho pojavili se Terminator i Hangover Digital Distribution Copy kvalitet [8D]

Nego jel gledao neko Dead Set ?

Kao neko snimanje emisije Big Brother [xx(] a ovi u kuci nemaju pojma da je napolju gomila zombija... Jel valja nesto ? I ako moze preporuka za najbolje filmove sa zombijima, hvala unapred [8D]
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Death Race :) Koji genijalni film za nobrainer aktivnost i naravno ljubitelje igara takvog tipa :)

Ja obozavam igre tog tipa, al film je toliko glup da mi se smucilo [V]

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ohoho pojavili se Terminator i Hangover Digital Distribution Copy kvalitet [8D]

Nego jel gledao neko Dead Set ?

Kao neko snimanje emisije Big Brother [xx(] a ovi u kuci nemaju pojma da je napolju gomila zombija... Jel valja nesto ? I ako moze preporuka za najbolje filmove sa zombijima, hvala unapred [8D]

nije losha serija, ako volish zombi filmove Dead Set ce ti biti zabavan

Link to comment
Share on other sites

Gledao Deja Vu!!!

dejavuposter2.jpg

moram da kazem da je ideja filma i samo to savijanje vremena mnogo dobar trip, jeste malo izlizan, ali je sve lepo upakovano...

mozda se ta ideja mogla iskoristiti za neku bolju pricu, ne kazem da je losa ova, ali mozda neki jos bolji trip se mogao uglaviti :D

inace filmic je super i denzel je na nivou!!!

riba je ftw!!!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

riba je ftw indeed...ali pricha je klasichno holivudsko sranje sa putovanjem/gledanjem kroz vreme

i ma koliko ja inache postovao Denzela, smorio je. u poslednjih osam, deset godina samo su mi tri filma ok od njega(kada kazem ok, ostali su mi tesko sranje ukljuchujuci i Man on Fire) - American Gangster, Inside Man i Training Day...bolje bi mu bilo da malo manje glumi policajce/tuzioce

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

080436rcm.jpg

Powder Blue

Umetnichki holivuski film. Uzeo sam da ga pogledam zbog Jessice Biel koja glumi striptizetu, ali moram priznati da sam odgledao film do kraja i svideo mi se na neki chudan, usporen nachin

persepolis-poster-1.jpg

Persepolis

Animirani film zasnovan na sjajnom stripu Iranke koja pricha o svom detinjstvu u doba svrgavanja iranskog shaha, islamske revolucije i rata sa Irakom. Crtezh i animacija su jednostavni i efikasni, pricha odlichna. Ako vam se svidi film OBAVEZNO prochitajte strip, poshto su zbog duzhine trajanja filma izbacili dosta kvalitetnog materijala.

Link to comment
Share on other sites

Powder Blue - kako sam se izbedachio posle ovog filma :((( Iako gluma nije na nekom vrhunskom nivou i iako je pricha malo izlizana, film mi je bio jako tezak iako me je drzao do kraja.

Terminator Salvation - nije toliko losh kao shto su ga napljuvali, meni je samo bio kratak nekako... Sve je lepo povezano i simpa sklopljeno, samo mislim da bi onaj prvi kraj filma (koji su otpisali posle smaranja fanova) bio jachi i zaista dao ovom filmu tezinu koju zasluzuje.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

HANGOVER

Hangoverposter09.jpg

Zaista odlično, nema šta da se komentariše, must see.

I odjavna špica, kao vrhunac priče, stvarno perfektno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hangover je odlican :)

Odgledao i Terminator Salvation, dobar je ali steta sto nisu imali muda da odrade ovaj kraj

“Connor dies, okay? He’s dead. And Marcus offers his physical body, so Connor’s exterior is put on top of his machine body. It looks like Connor, but it’s really Marcus underneath. And all of the characters we care about (Kyle Reese, Connor’s wife Kate, etc.) are brought into the room to see him and they think it’s Connor. And Connor gets up and then there’s a small flicker of red in his eyes and he shoots Kate, he shoots Kyle, he shoots everybody in the room. Fade to black. End of movie. Skynet wins. F— you!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...