Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel se ljuti ova kad joj kažu da je kurva pošto pokazuje pičku pred gomilom ljudi?

I jel daje da je vataju? Mislim ne znam, ja sam skoro uvek čitao u homogenim bibliotekama.

Niko joj u lice ne govori da je kurva.

Ne daje da je vatas, za to mozes i da letis iz kluba.

Ne pokazuje picku. Tom analogijom bih rekao da sve ribe leti pokazuju picku (sve oskudno odevene), a za plazu da ne govorim.

Mada, ova je jedna od laksih, koliko znam.

Link to comment
Share on other sites

Niko joj u lice ne govori da je kurva.

Ne daje da je vatas, za to mozes i da letis iz kluba.

Pa to je baš sranje. Aj kad dođes sa ribom na takav hepening pa onda možeš da opanjkavaš te drolje ili njihov slatines koristiš za pričanje svojoj ribi kako ćeš da je jebeš, al brate puni klubovi solo likova koji tako eto mogu samo da bleje tako. Koliko je to bez poente, nemam reči.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je baš sranje. Aj kad dođes sa ribom na takav hepening pa onda možeš da opanjkavaš te drolje ili njihov slatines koristiš za pričanje svojoj ribi kako ćeš da je jebeš, al brate puni klubovi solo likova koji tako eto mogu samo da bleje tako. Koliko je to bez poente, nemam reči.

A ti bi je stvarno vatao u klubu pred gomilom ljudi?

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

A ti bi je stvarno vatao u klubu pred gomilom ljudi?

Ne, samo bih je sklonio u prostoriju na spratu gde bi vreme sa njom provodili ljudi koji plate, kako je i logično. A ne ovaj apsurd sa ribama koje leže na šanku, ne znam od koga su domaći organizatori žurki to pokupili al kapiram da to ima samo kod nas i po sličnim zemljama.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je baš sranje. Aj kad dođes sa ribom na takav hepening pa onda možeš da opanjkavaš te drolje ili njihov slatines koristiš za pričanje svojoj ribi kako ćeš da je jebeš, al brate puni klubovi solo likova koji tako eto mogu samo da bleje tako. Koliko je to bez poente, nemam reči.

U tom klubu bude podjednako muskih i zenskih. I zene se napale kad vide njih pa 'oce i one da se pokazu :D

I nije retko da se desi da se neka mala iz "publike" popne na sank ne bi li pokazala da i ona zna da vrti dupetom.

Ne, samo bih je sklonio u prostoriju na spratu gde bi vreme sa njom provodili ljudi koji plate, kako je i logično. A ne ovaj apsurd sa ribama koje leže na šanku, ne znam od koga su domaći organizatori žurki to pokupili al kapiram da to ima samo kod nas i po sličnim zemljama.

To je samo za sliku, inace su tu kao 'gogo' igracice.

Link to comment
Share on other sites

igi pobedio [roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

drugarica sa faxa i jedan dobar drugar su zajedno vec neko vreme, ali na kraju su poceli da imaju neke probleme, pa po klubovima djuskaju sa drugim ljudima ovo ono... a bili su merna jedinica za vezu.

i ona stavlja na status na fejsu "is happy i cheated on him! i wish i did it not just a few times but the whole year"

glockovo bih je burst fire u glavu

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

glockovo bih je burst fire u glavu

uradi to.

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

In the other news, na kraju svog ormaritja u kupatilu pronashao sam Old Spice kupljen u Grchkoj pre 15 godina, josh uvek super mirishe! :D

феноментастично!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

кутијица пудера коју је мајка донела из Америке, негде '85, мирисала је годинама пошто је пудер био потрошен...

сећам се колико је мега изгледала...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

AMERIKE??

AMERIKE??

AMERIKE??

Gde je Драшко, što ste učinili s nj?

drugarica sa faxa i jedan dobar drugar su zajedno vec neko vreme, ali na kraju su poceli da imaju neke probleme, pa po klubovima djuskaju sa drugim ljudima ovo ono... a bili su merna jedinica za vezu.

i ona stavlja na status na fejsu "is happy i cheated on him! i wish i did it not just a few times but the whole year"

glockovo bih je burst fire u glavu

E užas jebena jebaljka!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...