Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neecola, zvali me neki tvoji iz TopShop-a, molim te obustavi to zvanje! :)

Kupio sam Turbo Maximus u TopShop radnji pre recimo 4 godine, možda i više, i danas me zovu - "vi ste kupovali kod nas turbo maksimuse". Ja im kažem "Znam Nidžu nećete vi mene", ali oni ni da čuju! Sanja neka, rekao bih!

Link to comment
Share on other sites

Dobro je da te nije zvao Chuck Norris da ti "predlozi" kupovinu total gym-a :)

anywayz naprsla slavina , pa sada moram da trazim garanciju koju sam verovatno bacio xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ubicu nekog

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Psihički se pripremam za večerašnje pomno iščitavanje!

In the other news, preslušavam jedno 3-4 giga muzike... Kad krenu sve pesme da mi liče jedna na drugu, to je trenutak kada treba da prestanem.

Inače nisam se sexao jedno 10 dana. Kad dohvatim ono moje žensko ima sve posle da me pita "Pa šta ti je sad? Zar ne vidiš da smo u tramvaju?"

:>

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Neecola, zvali me neki tvoji iz TopShop-a, molim te obustavi to zvanje! :)

Kupio sam Turbo Maximus u TopShop radnji pre recimo 4 godine, možda i više, i danas me zovu - "vi ste kupovali kod nas turbo maksimuse". Ja im kažem "Znam Nidžu nećete vi mene", ali oni ni da čuju! Sanja neka, rekao bih!

haha, pa samo si trebao da im kazes: "ne zelim vise da me obavestavate kada imate specijalne akcije" i to je to :) Ako nisi, potrazicu MĐ-a koji je kupovao turbo maximuse, lupiti crveni minus kao znak da ne zovu vise :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...