Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad si zhena

za tebe sam opet vozac kamiona preko zaledjenog jezera :D hohohoho

lego u 4 ustao u 9, ma gde nije nastavljanje sa radom moja omiljena tema za razgovor : )

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

da se bolje izrazim, zenka mi kupila neki smith-ov model... nemam pojma koji

e smith nikad nisam imao :) al bar ti nije uzela neke borderske koje su 50% skuplje jer imaju kariranu šaru na urbane kružiće :D

Link to comment
Share on other sites

Kakvo bezvezno vreme. Jos kad sam se budio jutros, na cosku ulice grade neku zgradu i onda bacaju shut ili nemam pojma sta rade kroz one "tobogane" ali se to cuje kao da vetar jako, jako, jako duva i udara u ko zna sta i tako. I ona kisha koja pada + to, pomislih, apokalipsa ;) Kad ono ipak nije, nego je samo kisha ;)

Link to comment
Share on other sites

e smith nikad nisam imao :) al bar ti nije uzela neke borderske koje su 50% skuplje jer imaju kariranu šaru na urbane kružiće :D

veruj mi ne razumem se u brendove za zimske sportove, tako da kako god, samo da ne moram da pljujem sa unutrashnje strane da se ne bi zamaglile :) a nisu skupe bile nesto oko 30 evrica

e, a ko je faca sa ivanovog avatara

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bole, naš, jedan jedini!

ako je duplo staklo, neće se magliti. za te pare bi trebalo da bude. uvek ih briši krpom/kesom koja stigne uz njih; ako se skvase, pokupi krpom vlagu pre nego što se zaledi, a ako se zaledi čekaj da se odledi, nemoj strugati... i to je to otprilike.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...