Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^ Garant si se zgrozio i demonstrativno napustio forum [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Thanks, ceo dan se sklanjam na interbutsima od te informacije da bih sutra k'o chovek mogao da pogledam ceo turnir i da se lozim shta li ce biti. You just ruined it. :'(

Navrati obavezno i prvog februara da mi kazesh dal' je GSP odbranio titulu ili je Penn prvi koji ima pojas u dve kategorije. :S

You horrible foreigner! :)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se vozio u starom bmw-u 325, u koga je lik stavio motor iz 535 od tri litre i 220 konja. brate mili, u zivotu se nisam vozio u onako brzom autu, od 0-100 za oko 6 sekundi. zmijotron, usr'o sam se.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

Jos jedan dan ispunjen neizvesnostima koje vrebaju iza svakog ugla i na svakom koraku...:(...a, bauk "svetske ekonomske krize" se siri svetom...:(

veceras na trcanje...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Shtrebao do 5 sinoc, ustao u 9...pa da, to je taj sistem.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

Jos jedan dan ispunjen neizvesnostima koje vrebaju iza svakog ugla i na svakom koraku...:(...a, bauk "svetske ekonomske krize" se siri svetom...:(

veceras na trcanje...:)

stalno si mi nesto ":(" u poslednje vreme. cemu ti sluzi devojka? :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ispade da nije toliko loš dan. Kad sam se probudio jutros bio sam na fazon, jao kakvo odvratno vreme, još je i neka kiša padala. Onda izađem napolje, relativno tmurno, ali ne pada kiša i toplo manje-više. Sad sve to isto samo nije tmurno nego čak ima i sunca!

Jurim neku USB tastaturu po gradu i skoro gde god da sam ušao, nudili su mi wireless. Jebe mi se bre za wireless hoću kabl da utnem u lap!

Ja sam samo jednom video neku jeftiniju i jadniju USB tastaturu, i kupio sam je zapravo jer mi je nesto trebala. Inace USB na kabl tastature su mahom one skuplje, tipa G11 i tako to od Logitech-a.

Link to comment
Share on other sites

stalno si mi nesto ":(" u poslednje vreme. cemu ti sluzi devojka? :)

To su samo "filozofski" stavovi na poslu...sa poslom nisam zadovoljan...:(

Posle posla, its :))) omg....:)))) omg....:))))

To su ti bankarke, malo hladne spolja, dok ih ne upoznas, posle "okopne".... :)))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...