Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konacno odlozih vojsku za jun(slackujem fax za svepare).Uverio sam se da u ovoj drzavi nista ne moze da se uradi regulrano.Vozali su me mesec dana.Situacija je bila:dobio poziv,pitao moze li da se odlozi za jun.Moze donesi potvrdu sa faxa.Donosim ptvrdu sve uredu,vidimo se u maju da se dogovorimo.Nakon dva dana me zovu kazu ides u martu nema odlaganja.Pitam zasto,pa ne moze.Pa zasto ne moze kad ste mi odlozili pre dva dana.Lik u VO govori ne znam nije do nas,bla bla.Pitam koji je razlog,lik mi govori nemoj da smaras to jesto je.Onda sam lepo iscimao ujaka i sve sredio za 5 minuta.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

sranje je ta svinja, viki. uopšte ne deluje kao debeli alavi zadovoljni krmak koji je upravo zaskočio krmaču, pojeo 50 kg pomija, na neku foru popušio pljugu i odspavao u blatu. ^(oo)^

Link to comment
Share on other sites

opet sam spavao 13 sati, koji mi kurac ne kapiram.

U ostalim vestima, i danas shtreb,shtreb ceo dan :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uh još danas i eventualno sutra da preguram i malo da odmorim od ovih obaveza. :/

Inače mogao bih da kupim sebi nešto pošto nadjoh neke pare u šteku malo pre :), ali ne znam na šta? >.<

Ajde dajte neki predlog na šta bih mogao da potrošim 5000 din? Ili bolje da ih ostavim i dalje u šteku?

Inače malo sam i skenjan zato što mi je stric nedavno preminuo, pa me je tek sad stigo neki bedak... Do juče sam mislio that's the way of life... Ali sad nekako baš skenj zato što je bio relativno mlad i jako dobrog zdravlja uopšte i pravi zajebant... Uvek kada sam bio kod njega pili smo neki alkohol, onako po malo, da strina ne zna :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

I ja sam gledao Acu Kojota pred polazak u teretanu, zato sam dizao boga oca na benču.

I to penisom.

e, mislim da neko zove djvudumena 'vudu' na nekom topicu, idi jebi mu mater o veliki user of the word 'penis' [:D]

edit:

eto, ovo sad ne vazi posto je vudu razlozno objasnio svoj zahtev:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

treba da uzmem da ucim, posle mesec dana....znaciiii strasno...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...