Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro \o/

2k post f**k yea

Idem do faxa da prijavim ispite ... prokleta univerzijada i vanredni ispitni rokovi

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro \o/

2k post f**k yea

Idem do faxa da prijavim ispite ... prokleta univerzijada i vanredni ispitni rokovi

cek, jel istina da ni na jednom faksu nece biti julskog roka ove godine zbog univerzijade, moram da odem do faksa da se raspitam...

btw, dzi jel to zoves drugare sa rura da svrate:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod univerzijade....imao sam sa njima autorski ugovor na osnovu kojeg su me zajebali, u oktobru prosle godine, za jednu ratu od skoro 70 hiljada...ja im to zaboravim, jer kao sta im ja mogu kad su to sve likovi iz vladajucih struktura, vukao bih se po sudovima sledecih 10 godina, a i necu sebi da kidam zivce, nek se nose i te pare. I tako ja to skroz zaboravim dok mi danas nije doshlo pismo sa potvrdom visine prihoda iz kojeg sam provalio da su preko mene oprali 2x vishe pare nego sto smo se dogovorili da mi plate....

dodje mi da uletim sa bombom sad u onaj belvil

sutra kobasicijada u Turiji \o/

koja nesretna kombinacija imena manifestacije i lokacije odrzavanja

:)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod univerzijade....imao sam sa njima autorski ugovor na osnovu kojeg su me zajebali, u oktobru prosle godine, za jednu ratu od skoro 70 hiljada...ja im to zaboravim, jer kao sta im ja mogu kad su to sve likovi iz vladajucih struktura, vukao bih se po sudovima sledecih 10 godina, a i necu sebi da kidam zivce, nek se nose i te pare. I tako ja to skroz zaboravim dok mi danas nije doshlo pismo sa potvrdom visine prihoda iz kojeg sam provalio da su preko mene oprali 2x vishe pare nego sto smo se dogovorili da mi plate....

dodje mi da uletim sa bombom sad u onaj belvil

koja nesretna kombinacija imena manifestacije i lokacije odrzavanja

:)

tuzi gamad, tuzi... promeni ce se vlast pa ces pare i dobiti :D

anyway vidi stvarno stvarno kobaja u tur

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...