Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kako je samo fin addon ovaj Adblock plus, ne moram da gledam SUBE-ov retardirani avatar i to me cini vrlo radosnim.

Dobro jutro drugari! ;*

Postoji rešenje i za korisnike Opera web browsera. Desni klik-> Block Content -> izabrati SUBE-ov avatar.

Dobro jutro.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e pa gud mornin \o/

ala ce da me ozrache neki teski smarachi danas omgffs

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Postoji rešenje i za korisnike Opera web browsera. Desni klik-> Block Content -> izabrati SUBE-ov avatar.

Dobro jutro.

Ovi opera korisnici su ko mac korisnici ono najgori su. Ima ih saka jada a glasni su za sve pare. Jedino sto mogu gore da smislim je mec korisnik koji koristi operu e to je dno.

:*

Link to comment
Share on other sites

Ovi opera korisnici su ko mac korisnici ono najgori su. Ima ih saka jada a glasni su za sve pare. Jedino sto mogu gore da smislim je mec korisnik koji koristi operu e to je dno.

:*

.l.

Link to comment
Share on other sites

kao aktivirao sam se loma juche na polju fizichke spreme i danas nema shta me ne boli :] shto mrzim te pochetke :) sad treba da ubacim neshto u kljun pa opet bazanje po gradu da se nadje neshto normalno za ogrnuti :]

Okopne?! Sta im radis kad okopne majka mu stara?!

mazhe ih dzhemom!

Ovi opera korisnici su ko mac korisnici ono najgori su. Ima ih saka jada a glasni su za sve pare. Jedino sto mogu gore da smislim je mec korisnik koji koristi operu e to je dno.

:*

koji si ti mamlaz!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Operu isto, izgleda da nismo manjina! :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kako me glava razbija, ceo dan sam bio u kancelariji u kojoj mi ne daju da otvoram prozore jer se stvara promaja, podize prashina i matorce bole ledja. Mislim da sam ziveo na minimumu kiseonika

btw jel moze ovaj novi open office da otvori docx fajlove?imam stariji office a ne skida mi se ovaj ruzni novi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...