Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nama ni divine intervention nebi pomogo

nije dotle doslo... wipe je bio 1389... ovo vise lici na situaciju main tank (rusi) je noob koji je mislio da dolazi u radi da dps-uje...

a i siptari pogani... sloba kao i sve ostalo odradi greed... a oni need-uju jebeno kosovo koje daje minus na agility i qrcu ne valja... jos se lozimo da je KiM epic, a dirge je za njega tier5...

btw. na netu sam nasao da 87% igraca wow-a sa kosova igra alijansu... pa vi sad vidite... :p

Link to comment
Share on other sites

nije dotle doslo... wipe je bio 1389... ovo vise lici na situaciju main tank (rusi) je noob koji je mislio da dolazi u radi da dps-uje...

a i siptari pogani... sloba kao i sve ostalo odradi greed... a oni need-uju jebeno kosovo koje daje minus na agility i qrcu ne valja... jos se lozimo da je KiM epic, a dirge je za njega tier5...

btw. na netu sam nasao da 87% igraca wow-a sa kosova igra alijansu... pa vi sad vidite... :p

Kosovo je srbija! De je problem?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

u igracima wow-a sa kosova... koji imaju pogresnu sliku o hordi... zato ce i najebati...

Choose your side carefully young padawan ... Oni ce najebati u velelepnom stormwindu a horda ce triumfovati u razrushenom undercitiju?. Zvuchi mi poznato ... HM GDE LI SAM POBOGU TO VEC VIDEO?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Choose your side carefully young padawan ... Oni ce najebati u velelepnom stormwindu a horda ce triumfovati u razrushenom undercitiju?. Zvuchi mi poznato ... HM GDE LI SAM POBOGU TO VEC VIDEO?

ne znam kako ti to tumacis, ali poenta je trebala da bude u outland-u... nazalost alijansa ne shvata potrebu za zajednickim delovanjem...

na kraju krajeva u ogrimaru i nije toliko lose koliko vas bbc predstavlja... full demokratija... sloboda govora... liberalna ekonomija... svrati mozda ti se i svidi...

Link to comment
Share on other sites

tumor je odstranjen pa cemo bar OSTATI ZHIVI... ili vise volite da

je pacijent ipak umro? Sad cu jos vise da vas isprovociram pa cu kurcevito da izjavim da verujem da

na nezavisnom kosovu srpski narod moze NORMALNO da zivi.... mozda ne danas i sutra, ali ako se

odrzhi MIR moci ce, siguran sam...

kojoj stranci pripadash?

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...