Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

pa moguce da americhke kompanije naredjuju svojim zaposlenima da napuste srbiju jer nece nikakvu odgovornost na sebi, amerika kao drzava moze smo da izda preporuku da se napusti zemlja, toga nije bilo, sad druga je stvar shta poruchuje gest evakuacije ambasadora.

I sad javljaju da on ipak ostaje, da je porodica otisla i da od utorka verovatno rade.

Jebu nas ko majmune

Idite svi u 3 pm :)

odo ja da bacam toteme

ne radi b92 sajt, MOZDA JE POCHELO!!!1

Radi , get a f4str n3t n00b

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

b92 preneo fantomsku vest da je ruska drzavna televizija pljuvala djindjica, peti oktobar i tadasnje demonstrante, sa sve "zasluzio metak©srs" "upropastio slavnu srpsku vojsku i sluzbe" "isporucio heroje" itd itd... pri kraju su srali po nesrećnom Tadiću... Tomu i Voju ni slovca ... kao izvor se navodi beta ali na njihovom sajtu vesti nema ali lele nama ako je istina jer to znači da se sprema VELIKO sranje kod nas što može da objasni povlačenje USA građana...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da imaju para za iznadguznu tetovazu !!!

To sam i ja izvalio ali sam morao da otrcim do posla.

... Jedan je potpisao da ostaje na svoju odgovornost i ostao...

Jos ce da nas optuze da zadrzavamo i taoce [:D] pazi sta ti kazem [:D]

...“Sjedinjene Države će ovu priliku iskoristiti da potvrdi prijateljstvo sa Srbijom, saveznikom tokom oba svetska rata..."

Pored takvih saveznika kojmoj ce nam neprijatelji. '44. su toliko random bombardovali Beograd da je izginula gomila civila. Mnogo vise nego 6. aprila '41. kada su rokali ovi drugi.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...