Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel to sigurno? Btw mozda glupo pitanje al jel sada moraju sve zemlje sveta da se izjasne ili mogu samo da nastave da cute?

...auu tebra, ti bas zaglavish svaki put u prodavnici dok cekirash ona sitna slovca na ambalazhama,

proizvodi.... puni i pakuje.... [roflmao]

I pre sve ovog sranja postojala je kampanja 'kupujmo domace obnovimo Srbiju' i da to zaista radimo stajali bi ekonomski bar malo bolje

al kapiram da si ti u fazonu da bi uvek izabrao strano iz fazona 'bolje je' i 'ima se moze se' qrchenjem

NAJBITNIJE: OVDE SE POVLACI CRTA ---> SUTRA JE 22 FEBRUAR, NOVI DAN, NOVI ZIVOT, KOSOVO JE IZA NAS, ZBOGOM !!!!!!!!!!!!

PS: A svi vi koji ste prizeljkivali da se zapali B92 ---> SISAJTE !!! Da nije njih i jos par sitnih medija,

jos uvek bi kljucali proju u podrumu bez struje uz sirene za bombardovanje, a drkanje kitice uz tastaturu

i brzi net u toploj sobi uz COCA COLU i maminu klopicu bio bi za vas tek pasus iz neke knjige isaka asimova...

ajde pa reci to preostalim Srbima na kosovu, ili dal bi isto rekao da neko dodje i zauzme Beograd? Mada kapiram koliko si bezdushan i bez trunke saosecanja bio bi u fazonu 'maa...wtf.. sad mi vishe nije tako dobro ovde odo ja -gdevec- poshto tvrdish da si toliko sposoban da odesh i na Mars

... jedna jedina stvar je bitna:

OSVANUO JE PETAK, JUTRO JE, SUNCE JE SVANULO UPRKOS UVERENJIMA DA NECE BITI TAKO

I DA CE SAV OVOZEMALJSKI ZIVOT STATI, KOMUNALCI SU HEROJSKI POCISTILI ULICE I

JEDNA RUZNA PRICA

KONACNO JE IZA NAS !!!

da, da, sunce je i njima dole svanulo i pevusheci se javljaju 'dobar dan' svojim dragim komshijama shiptarima i unmikovcima

....

edit

Smiri se Milicko, zamolio bih te lepo.

digo ti se na Indiru???

Ovo sa Americkom ambasadom nam nije trebalo definitivno, trebali su da je cuvaju ko b92 sa 1000 pandura ako treba, ostale ambasade i nisu toliko bitne to sto Amerika povlaci svoje gradjane iz Srbije moze da znaci i samo protest a moze da znaci i nesto drugo sto ne bih voleo da jeste, jbg udarili smo na imperiju.

Ne bi me cudilo ni da treci svetski rat pocne zbog nas, dva su pocela navodno zbog nas nije greda i treci.

:( koliko ja znam inache se svuda u svetu ambasada i dvorishte oko nje kapira kao zemlja te drzave.... to je losh znak al ne mislim tek tako da ce nas udariti silom ipak se troshe dosta u ratu koji vec vode

pre cenim opet neki embargo

i mislim da cemo moci zaboraviti putovanja na neko vreme bilo gde vani

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Pa Kaliman je vazda bio poznat po svojoj munjevitoj ekspeditivnosti. To se dokazalo i ovaj put! Biće da ga je i onaj udarac glavom u top za pravljenje snega u Banskom malo bagovao [roflmao]

mrzi me da mrsim muda o geopolitichkoj strategiji pa sam samo svratio da bacim link. btw kad cu dobiti snimke, zli tvore!?

Link to comment
Share on other sites

Ih ludace, pa dali si ti svestan kolko su vec sad popularne :)

@santa : mala sonja (15)...hoču da budem neko...neču da budem tu samo 5 minuta...razumešh....jel se sad prisećaš? :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

...kad cu dobiti snimke, zli tvore!?

čim se ukombinujem sa pajom da uzmem i one što su slikane kamerom i širokougaonim. kapiram da će mi se te najviše svideti.

kad to završim čućemo se da svrneš.

wrong, eurokrem ne bih dao ni za shleper nutele !!!

Taj fazon. Mada se pravi po licenci sa nekim našim dodacima.

A čokoladne bananice ni za kamion Milke. Kraš ima neke svoje, kao i Banat, ali Štark su kevetina!

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...