Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt, skoro milion ljudi je videlo snimak na youtubeu...90% komentara je, naravno, od nase brace hrvata. cudo kako jedan narod moze da bude toliko iskompleksiran.

pa kad su slepci sa b92 vecu reportazu napravili o dve plavuse nego o onolikim ljudima koji su se skupili...

jbga prodje jos jedan prilika da ih spale ;(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

b92 je u četvrtak izveštavao sa više hejta ka srbima nego cnn. to je, čak i za njih, novo dno. no, tu imamo samo još jedan dokaz koji nam je vlada kurton. da nije, taj b92 bi bio ako ne skenjan onda bar sveden na nivo lokalne lajave stanice, kako to biva kada u normalnoj državi neko otvori neprijateljski medij.

a to što su ćurke uhapšene je smehotresno zamazivanje očiju.

Link to comment
Share on other sites

jbt, skoro milion ljudi je videlo snimak na youtubeu...90% komentara je, naravno, od nase brace hrvata. cudo kako jedan narod moze da bude toliko iskompleksiran.

A ja mislio da sam jedini koji primecuje [:)]

Uz ovo obavezno pogledati i reportaze o tom dogadjaju u New Jersey-u.

@b92, lepo neko gore rece da je B92 izgubio smisao posle 2000.

Edited by thrillseeker

Link to comment
Share on other sites

b92 je u četvrtak izveštavao sa više hejta ka srbima nego cnn. to je, čak i za njih, novo dno. no, tu imamo samo još jedan dokaz koji nam je vlada kurton. da nije, taj b92 bi bio ako ne skenjan onda bar sveden na nivo lokalne lajave stanice, kako to biva kada u normalnoj državi neko otvori neprijateljski medij.

a to što su ćurke uhapšene je smehotresno zamazivanje očiju.

samo jedno pitanje :

kako je po tebi izgledalo ono u cetvrtak i kako bi ti reagovao povodom ove 2 devojke?

Da bude profesionalno, patriotski i celishodno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

samo jedno pitanje :

kako je po tebi izgledalo ono u cetvrtak i kako bi ti reagovao povodom ove 2 devojke?

Da bude profesionalno, patriotski i celishodno.

koje u četvrtak?

miting je bio okej, ali pretpostavljam da ciljaš na nerede. svaka normalna osoba o tome može misliti samo najlošije, te je pitanje suvišno.

a da je na vlasti neko sa petinom mozga, devojke ne bi pljačkale, jer em bi svi likovi koji podstiču nerede bili preventivno pohapšeni još pre proglašenja nezavisnosti, em takva vlast ne bi organizovala ili bar žmurila na to što drugi organizuju vandalizam.

a ako je već bilo pljačkanja i lomljenja, lepo uzmeš sve snimke od svih televizija i juriš redom sve koji su učestvovali, a ne samo dve guske koje je interevjuisao b92.

Link to comment
Share on other sites

palim malo poljena, pa ne mogu da prosipam dugachke priche oko tog b92, ali spreman sam za tu diskusiju kasnije, sutra, ovih dana.

rachunajte da je moj stav da je bolje da ga imamo nego da ga nemamo. poshto je svima valjda jasno da nezavisnog medija nemamo (niti ga iko ima kad smo kod toga). shto tje retji, imamo medije koji drzhe 2 strane. da nema b92, onda bi imali samo tu jednu stranu, "patriotsku". a to je podjednako pogubno kao i da popalimo sve "patriotske" medije i ostavimo samo b92.

postojanje 2 medijske zhizhe nam postavlja fokus ipak negde blizhe centru.

ima b92 smarachku agendu, ali nesvesno i doprinosi objektivnijem shvatanju situacije, ili nazvite to kako hotjete. plus je tu pluralizam mishljenja koji nije TOLIKO poguban da se mora odstraniti.

da ne pricham shto sad vlada ta uzhasna histerija kako treba sve "domatje izdajnike" zatvoriti, izgnati, ubiti, i ne znam ni sam dokle to sve ide. gde je granica?

Link to comment
Share on other sites

koje u četvrtak?

miting je bio okej, ali pretpostavljam da ciljaš na nerede. svaka normalna osoba o tome može misliti samo najlošije, te je pitanje suvišno.

a da je na vlasti neko sa petinom mozga, devojke ne bi pljačkale, jer em bi svi likovi koji podstiču nerede bili preventivno pohapšeni još pre proglašenja nezavisnosti, em takva vlast ne bi organizovala ili bar žmurila na to što drugi organizuju vandalizam.

a ako je već bilo pljačkanja i lomljenja, lepo uzmeš sve snimke od svih televizija i juriš redom sve koji su učestvovali, a ne samo dve guske koje je interevjuisao b92.

E to je to :)

Svaka cast

Ja imam problem (jebi ga refleks) da kad god neko pljune b92, meni odma kao da je za radikale, slobu, jul...bah moram se trgnuti :)

Jer ono b92 iz 90-ih je stvarno bio ostrvo razuma i sad ga se nostalgicno secam pa ga branim.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Чек још једном да поновим. Ако CNN извештава објективније и да понеко мишљење некога ко "брани Србе", док Б92 исључиво негативно говори о догађајима тог дана и игнорише онај део демонстрација који је прошао мирно... Ако Б92 далеко више демонизује Србе него CNN, има ли шта још да се каже или пита...

Link to comment
Share on other sites

sećam se i ja kakav je b92 bio devedesetih, ali to ne opravdava kakav je sada. na stranu što ih je i tada finansirala amerika, samo što su se tada interesi naroda i amerike u izvesnoj meri podudarali.

@ramirez:

ako se ograničimo na informativni program, za tebe i mene jeste bolje da b92 postoji nego da imamo situaciju kao iz devedesetih. a šta ćemo sa veliko većinom populacije koja ne izvlači prosek između b92 i rts vesti, nego veruje ili jednim ili drugim? onda ću između dve propagande ipak izabrati prosrpsku, a ne proameričku.

ako pogledamo celokupan program, onda b92 treba da nestane i to je kraj priče. ne samo televizija, i izdavačka kuća, prodavnica i šta sve već imaju. cela subkultura čiji su svetionik treba da nestane.

Link to comment
Share on other sites

da li neko ZAISTA gleda vecerasnji utisak nedelje??

gledam i NE MOGU DA VERUJEM OCIMA I USHIMA...

pa ovaj vucic je JEDAN BOLESNI DEGENERIK i nemam za njega drugi naziv do

aleksandar "najvece govno koje je ikada hodalo planetom" vucic.

ovo sto on pricha, nacin na koji pricha i namere koje iza tih reci stoje su BOLEST.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...