Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako pogledamo celokupan program, onda b92 treba da nestane i to je kraj priče. ne samo televizija, i izdavačka kuća, prodavnica i šta sve već imaju. cela subkultura čiji su svetionik treba da nestane.

slazem se u potpunosti........

mada, emisije tipa insajder(ova prica o fud. mafiji) im je cool (secam se i ciklotron, marka zvaka takodje), ali eto recimo, i taj insajder favorizuje jednu pricu, drugu ostavlja netaknutu (djoric,bulic i ostala kompanija su netaknuti)

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

ako vec podlezes bezumnoj demagogiji, biraj cemu ces podleci - ta fraza nema ni promil veze sa politikom

tih 2.1 miliona ljudi moze da izglasa da zemlja nije okrugla i izbor bi im bio podjednako dobar kao i ovaj sto su vec napravili.

2.2 i to je njihov izbor :P Demokratija FTW!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

@ramirez:

ako se ograničimo na informativni program, za tebe i mene jeste bolje da b92 postoji nego da imamo situaciju kao iz devedesetih. a šta ćemo sa veliko većinom populacije koja ne izvlači prosek između b92 i rts vesti, nego veruje ili jednim ili drugim? onda ću između dve propagande ipak izabrati prosrpsku, a ne proameričku.

ako pogledamo celokupan program, onda b92 treba da nestane i to je kraj priče. ne samo televizija, i izdavačka kuća, prodavnica i šta sve već imaju. cela subkultura čiji su svetionik treba da nestane.

ne postoji ovde prosrpska propaganda. to ti je valjda jasno? ne postoji srpski cilj, definisani interesi, shtagod. ti "patriotski" mediji furaju jednu mnogo konfuzniju prichu. sistemski mediji forsiraju misticizam oko vladinih postupaka, opozicioni, nacionalistichki radikalizuju atmosferu, itd itd... jedni pozivaju na linch "izdajnika", drugi pretjutno odobravaju... ivke tebra, drop the bullshit. voleo bih da vidim kako bi zhiveo u takvom sistemu, sa tom atmosferom.

ovo za celokupan program tju ti ostaviti da editujes ili sklonish, zato shto si tako lep :]

Link to comment
Share on other sites

Racunam da Ivan_ nije mislio na serije, filmove i ostalu stranu produkciju sto B92 emituje i sto bi svaka druga TV stanica mogla da pusta da ima fondove za to kao B92 vec na njihov originalni program, znaci ono sto oni sami produciraju. A ako si iskren covek i stavis ruku na srce onda ces i da priznas da samo na kontu toga treba da se ta TV stanica ili ukine ili da joj je oduzme nacionalna frekvencija. A ako to i ne uradis eto razlog vise za to jer na tebe gledam kao na produk te stanice. :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

sećam se i ja kakav je b92 bio devedesetih, ali to ne opravdava kakav je sada. na stranu što ih je i tada finansirala amerika, samo što su se tada interesi naroda i amerike u izvesnoj meri podudarali.

Oni i dalje dobijaju novac od Soroša koliko ja znam. Njihova prodaja reklamnih sekundi je suviše slaba da bi mogli da pokriju sve svoje troškove sopstvenim marketingom.

tih 2.1 miliona ljudi moze da izglasa da zemlja nije okrugla i izbor bi im bio podjednako dobar kao i ovaj sto su vec napravili.

Hoćeš da kažeš da 2.1 milki ljudi nema pojma?! Pročitaj moju signaturu da vidiš ko je u pravu!!! [:D]

...mada, emisije tipa insajder(ova prica o fud. mafiji) im je cool...

Nemojte se ljudi zaluđivati Insajderom o fudbalskoj mafiji. Kao, emisija Insajder je učinila nešto epohalno ili otkrila ne znam šta. Bilo ko ko je iole imao kontakta sa navijačima zna da se Grobari sa tim bore već 7 GODINA, a aktivno poslednjih 4. To je bio glavni razlog formiranja navijačke grupe Južni front a kasnije i bojkotovanja fudbalskih utakmica. Upravo iz razloga koje navodi insajder. Ekipa te emisije je samo pokupila kajmak za rad policije, jer ko misli da su svi oni pohapšeni zato što je Insajder to objavio stvarno treba da ode na pregled. Zašto nisu bili šmekeri pa krenuli da istržuju tu temu pre recimo 4 godine? Verovatno zato što su znali da će to biti poslednja epizoda za njih i njihove familije.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

moram u offtopic na ovako prepametan post, jebiga

"Grobari sa tim bore vec 7 godina, a aktivno poslednjih 4" Da, zato je bojkot jedva trajao celu sezonu, a onda su se vratili na stadione, kad su namirene potrebe vodja. Isto ko i sa prozivanjem Dzaje, pa se sve to smirilo. Da, kako ne..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jbt, sto vam je ovaj B92 forum tolika senzacija, da li zaista ne mozete da prihvatite cinjenicu da je

nekim ljudima normalno to sto se kosovo odvojilo od srbije, ili smatrate da takve neistomisljenike

treba streljati i spakovati ujamu sa krechom ko stambolitja? to i jeste problem, sto vas mentalni sklop

ne moze da procesira tu CINJENICU da takvih ljudi ima i to mnogo... OK, vi ste protiv toga, oni su

bili za to da se kosovo odvoji, treci su ostali neutralni i gledali sta ce se desiti... ali nemoj samo da sad

ovde izigravate uzhasnute zblanute naivne forumashe koji su naleteli na historijski web presedan...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Heh 90% ljudi koju su cestitali na tome i podrzali cepkanje ove drzave ne zive vise u istoj... ( check from ).

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne postoji ovde prosrpska propaganda. to ti je valjda jasno? ne postoji srpski cilj, definisani interesi, shtagod. ti "patriotski" mediji furaju jednu mnogo konfuzniju prichu. sistemski mediji forsiraju misticizam oko vladinih postupaka, opozicioni, nacionalistichki radikalizuju atmosferu, itd itd... jedni pozivaju na linch "izdajnika", drugi pretjutno odobravaju... ivke tebra, drop the bullshit. voleo bih da vidim kako bi zhiveo u takvom sistemu, sa tom atmosferom.

ne znam čemu ovo 'bullshit' zaista

slažem se da aktuelna vlast nema masterplan i jasno definisane državne ciljeve, ali to em ne menja činjenicu da b92 (tj. oni koji stoje iza njega) ima masterplan i da on definitivno nije dobar za nas, em ne znači da ostali s vremena na vreme ne ubodu nešto što jeste dobro za nas. pogrešno si me shvatio, nisam ja za all-out cenzuru. samo govorim da medij koji tako otvoreno radi protiv države ne postoji nigde osim u banana republikama koje nemaju dovoljno suvereniteta da se sa njim izbore. i u srbiji, koja možda i ima dovoljno suvereniteta, ali ima i političare sa mozgovima majmuna.

znamo svi kako ta priča treba da izgleda. imaš više televizija, recimo, i svaka ima svog mecenu. jedna je vladina, druga miškovićeva, treća karićeva... svi oni guraju neku svoju istinu, i svima im se promakne poneka vest. to je daleko od idealnog, ali bar nemaš jednu stanicu za koju si siguran da uvek gura verziju događaja koja ide u prilog tvom neprijatelju #1.

a u "takvom sistemu" bih živeo kao i do sada, pošto ionako ne pratim domaće televizije i štampu.

ovo za celokupan program tju ti ostaviti da editujes ili sklonish, zato shto si tako lep :]

nemam šta da editujem. lepo sam rekao da je b92 subkultura užasna i da treba da nestane.

Oni i dalje dobijaju novac od Soroša koliko ja znam. Njihova prodaja reklamnih sekundi je suviše slaba da bi mogli da pokriju sve svoje troškove sopstvenim marketingom.

koliko znam, dobili su nacionalnu frekvenciju kao strana televizija, jer im je više od 50% kapitala stranog porekla.

jbt, sto vam je ovaj B92 forum tolika senzacija, da li zaista ne mozete da prihvatite cinjenicu da je

nekim ljudima normalno to sto se kosovo odvojilo od srbije,

jasno je da takvih ljudi ima mnogo, jer smo u borbi za kosovo poraženi, između ostalih, i na polju propagande. misliš li da među šiptarima ima onih koji misle da je trebalo da ostanu u srbiji? misliš li da je u engleskoj 1941. bilo onih koji su mislili da nemce treba pustiti da zauzmu egipat?

a nas su tako dobro propagandno obradili dok su nam oduzimali deo teritorije, da je najekstremniji iole zastupljen stav bio "prekinuti diplomatske odnose". to je jedinstven slučaj u istoriji da država gubi deo teritorije a da ni 1% javnog mnjenja nije tražilo rat.

ili smatrate da takve neistomisljenike treba streljati i spakovati ujamu sa krechom ko stambolitja? to i jeste problem, sto vas mentalni sklop

ne moze da procesira tu CINJENICU da takvih ljudi ima i to mnogo... OK, vi ste protiv toga, oni su

bili za to da se kosovo odvoji, treci su ostali neutralni i gledali sta ce se desiti... ali nemoj samo da sad

ovde izigravate uzhasnute zblanute naivne forumashe koji su naleteli na historijski web presedan...

nipodoštavanje sagovornika par ekselans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...