Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaže mi sad ortak da je ovaj čovek devedeset treće rekao da sve tri strane u bosni čine zločine, i da granata na pijaci markale nije došla sa srpskih položaja, te da je ubrzo nakon toga optužen za silovanje i smenjen. ro fl

svaka mu čast.

Link to comment
Share on other sites

kaže mi sad ortak da je ovaj čovek devedeset treće rekao da sve tri strane u bosni čine zločine, i da granata na pijaci markale nije došla sa srpskih položaja, te da je ubrzo nakon toga optužen za silovanje i smenjen. ro fl

svaka mu čast.

sve je to objavio u svojim memoarima, navedoh to na nekoj od prethodnih strana (pre jedno 50 or so:P). al ne citas dovoljno dobro izgleda!

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Da, Mekenzi je sve objasnio.

Ali sa druge strane gledano, to nama nece mnogo pomoci poshto se chak i u Rusiji pitaju zashto smo unishtili ambasadu, shta nam je to trebalo... Kada su me na poslu pitali isto, pokushao sam da im objasnim ovako - zamislite da dodju Chechenci u St. Petersburg, spale sve crkve i kulturne spomenike, unishte groblja vashih ljudi koji su se borili i poginuli u krvavom ratu sa Nemcima i onda naprave skupshtinu i proglase nezavisnu republiku Al Peterargiju na teritoriji vashe svetinje. Pa onda tu republiku prizna Evropa i Amerika. Jel ne bi ishli i skrckali sve ambasade zemalja koje su priznale to sranje?

Posle toga me vishe niko nije nishta pitao...

A onu glupavu crnkinju bi vratio u XVIII vek da sedi malo u okovima i seti se svoje jebene istorije, pre nego shto krene da pricha da treba da se zaboravi "neshto shto se dogodilo u 1389", mamicu joj jebem imperijalistichku.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha evo citam u novinama da su uhapsili ove 2 ribe.

Maja Trbojevic (20) i Jovana Petrovic (19), obe su iz Zarkova.

Najbolja im je izjava za novine:

"Za nama je izdata poternica kao da smo, u najmanju ruku, ubile coveka. Pitam se u kakvoj to drzavi mi zivimo... Mislim stvarno..."

Murija je pronasla svu ukradenu robu u njihovim stanovima.

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha evo citam u novinama da su uhapsili ove 2 ribe.

Maja Trbojevic (20) i Jovana Petrovic (19), obe su iz Zarkova.

Najbolja im je izjava za novine:

"Za nama je izdata poternica kao da smo, u najmanju ruku, ubile coveka. Pitam se u kakvoj to drzavi mi zivimo... Mislim stvarno..."

Murija je pronasla svu ukradenu robu u njihovim stanovima.

\o/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha evo citam u novinama da su uhapsili ove 2 ribe.

Maja Trbojevic (20) i Jovana Petrovic (19), obe su iz Zarkova.

Najbolja im je izjava za novine:

"Za nama je izdata poternica kao da smo, u najmanju ruku, ubile coveka. Pitam se u kakvoj to drzavi mi zivimo... Mislim stvarno..."

Murija je pronasla svu ukradenu robu u njihovim stanovima.

ma super, ko ih jebe, a ove sto su zapalili ambasadu niko nije video :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

jbt, skoro milion ljudi je videlo snimak na youtubeu...90% komentara je, naravno, od nase brace hrvata. cudo kako jedan narod moze da bude toliko iskompleksiran.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...