Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ambasada mi uopste nije zao. kolateralna steta kako bi to oni samo rekli jebiga. ali cinjenica je da je u ovom naordu ima toliko stoke je porazavajuca. zapanjujuce je da ima toliko STETOCINA koji ce da uniste bilo sta samo da bi unistavali, tolika obest je zabrinjavajuca. ova drzava ima ozbiljan problem sa huliganima a mislim da ga vlast nije svesna. pri tom ne pricam o klasicnim navijacima, nego o klincima od 15-20 godina koji misle da su gotivniji sto vise sranja prave i koji otkazuju poslusnost i vodjama navijaca. npr pre neki dan su Delije organizovale koncert u RUskom domu sa ciljem slanja pomoci na KiM, po meni je to pravi nacin za pruzanje pomoci. dok na ulicama sranja prave uglavnom deca odrasla sa pogresnim idolima, sa pogresnim ciljevima u zivotu, bez trunke vaspitanja i kulture i ogromnom zeljom za razaranjem.

.

mislim da je glupo što smo zapalili ambasade, i da će nas previše koštati, ali nije mi žao onako kako mi bude žao kad neko nedužan najebe, kao što mi je žao što su poštenim šiptarima popalili pekare itd.

Sto se policije tice mislim da niste u potpunosti u pravu. Prosto nisu imali dovoljno ljudi da pokriju sve tacke koje je trebalo braniti, te nisu mogli da idu u "napade" vec su pokusavali da brane sta mogu. npr kod b92 kad sam prolazio videlo im se na licima a im nije svejedno. prosto mnogo je pijanih budala koji ne razmisljaju mnogo a policajci rizikuju svoje zivote za pisljivih 500 ili vec koliko evra.

policije u beogradu zaista nije bilo dovoljno da smiri onakve nerede, a iz drugih gradova nisu smeli da ih premeste jer je situacija u zemlji takva da svuda nešto može da bukne. ali to je irelevantno jer se iz dosta stvari vidi da je paljevina isplanirana i organizovana ili u vladi ili u radikalnoj stranci uz prećutnu saglasnost koštunice. pijani navijači su poslužili kao diverzija dok je nekolicina pripremljenih pro likova odradila posao, isto kao i na graničnim prelazima.

da su hteli, kerovi su mogli da pohapse 20, 30, 50 ključnih likova u tim navijačkim ekipama, to ne bi u potpunosti sprečilo vandalizam ali ne bi bili onako dobro organizovani prve noći (a bili su i preterano dobro organizovani imajući u vidu visoku sposobnost naših pandura -- bacali su im finte da idu na jednu ambasadu, a zapravo išli na neku drugu).

zao mi je sto b92 ipak nisu sprzili :( i zao mi je sto se na kraju sve to pretvorilo u najobicniju pljacku :/

.

OSVANUO JE PETAK, JUTRO JE, SUNCE JE SVANULO UPRKOS UVERENJIMA DA NECE BITI TAKO

I DA CE SAV OVOZEMALJSKI ZIVOT STATI, KOMUNALCI SU HEROJSKI POCISTILI ULICE I

JEDNA RUZNA PRICA

KONACNO JE IZA NAS !!!

jeste, druže, sada će odjednom svi pritisci iz vašingtona i brisela prestati, dobićemo kompetentnu i poštenu vlast, ukinuće nam vize, primiće nas u EU. ma ful fulova!

Link to comment
Share on other sites

jel mozhe neko da objasni nigeru mirno da je jedini u ovom delu foruma koji oseca potrebu da stavlja masna sharena slova...

brate ako u opcijama ima da se metnu debela sharena slova, ja iskoristim te opcije, da ne treba tamo ne bi cika koji je pravio

forum ni stavljao iste u meniju... [:D]

jao jel mogu ja da budem spider i da imam surf shop? :)

Spider ima neki bar na plazhi kolko se ja secam jbt? E to bi bio zhivot.... kokteli, muzikica, zurkice u dugim letnjim notjima... omgomgomg!

PS: ostali sto su sada cinicni oko mojih postova: Nece nista da se promeni za 24h sada, niti ce tadic da

uvede srbiju sutra u evropu, niti je evropa savrshena, niti ce nestati sav kriminal do prekosutra...

... ali KOSOVO JE IZA NAS..... tumor je odstranjen pa cemo bar OSTATI ZHIVI... ili vise volite da

je pacijent ipak umro? Sad cu jos vise da vas isprovociram pa cu kurcevito da izjavim da verujem da

na nezavisnom kosovu srpski narod moze NORMALNO da zivi.... mozda ne danas i sutra, ali ako se

odrzhi MIR moci ce, siguran sam...

sad izvolte, pljujte me, vristitie i skichite... bice vam lakse a i dobro je kao terapija, cuo sam...

PS: i da ne razocaram one koji mi seru za Coraxa:

kanonada_5.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ugljenisani lesh iz ambasade je zhenskog pola...sta je zhena radila u ambasadi pojmanemam...

nigeru brate imash i IRL opciju da se deresh i kreveljish dok prichash sa ljudima, ali svaki put kad sam de video nisi koristio tu opciju => postoji diskrepanca izmedju tvog irl i online izrazhavanja, razmisli o tome...

Link to comment
Share on other sites

broj komentara na youtubeu za "halo bing, poshto kosovo?" bicharku :D

Text Comments (1149)

kad se procuje po selendri da je bila na televizor, ili ce je kamenovati, ili ce je nositi kroz grad kao heroja :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

broj komentara na youtubeu za "halo bing, poshto kosovo?" bicharku :D

Text Comments (1149)

kad se procuje po selendri da je bila na televizor, ili ce je kamenovati, ili ce je nositi kroz grad kao heroja :)

nadam se da ce je kamenovati, da narod pokaze da ima jos malo casti...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Kusturica se proslavio u svetu zbog njihove trenutne fascinacije ciganskim zhivotom i muzikom ... iz istog razloga zashto je bregovitj mega trazhen po zapadu ...

To zbog chega se masa lozhi na nekoga je retko kad kvalitetno ...

sve je to ok... ali zasto ti ili ja nismo iskoristili tu sansu??? da znam sta ce masu da pokrene kao sto to bregovic ume, ne bih sada pisao ovaj post... a filmove uglavnom nagradjuje strucni ziri (naravno da ima i nagrada publike)... a njihova strucnost je sigurno veca od crnceve... pritom se sve to odvija u divnom nam belom svetu koji doticni uzdize u nebesa...

Link to comment
Share on other sites

Dobro ljjudi doli bel i otac su dakako sjajni filmovi.

Razlikujmo filmove i coveka

Ono dranje "mali misevi (sleng huligana i navijaca)" ga kvalifikuje kao glupog coveka. A to ne znaci da je los umetnik. I van gog bi juce na bini sekao usi i pisao u vazduh, sto ga ne cini losim slikarOm :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ambasada mi uopste nije zao. kolateralna steta kako bi to oni samo rekli jebiga. ali cinjenica je da je u ovom naordu ima toliko stoke je porazavajuca. zapanjujuce je da ima toliko STETOCINA koji ce da uniste bilo sta samo da bi unistavali, tolika obest je zabrinjavajuca. ova drzava ima ozbiljan problem sa huliganima a mislim da ga vlast nije svesna. pri tom ne pricam o klasicnim navijacima, nego o klincima od 15-20 godina koji misle da su gotivniji sto vise sranja prave i koji otkazuju poslusnost i vodjama navijaca. npr pre neki dan su Delije organizovale koncert u RUskom domu sa ciljem slanja pomoci na KiM, po meni je to pravi nacin za pruzanje pomoci. dok na ulicama sranja prave uglavnom deca odrasla sa pogresnim idolima, sa pogresnim ciljevima u zivotu, bez trunke vaspitanja i kulture i ogromnom zeljom za razaranjem.

Sto se policije tice mislim da niste u potpunosti u pravu. Prosto nisu imali dovoljno ljudi da pokriju sve tacke koje je trebalo braniti, te nisu mogli da idu u "napade" vec su pokusavali da brane sta mogu. npr kod b92 kad sam prolazio videlo im se na licima a im nije svejedno. prosto mnogo je pijanih budala koji ne razmisljaju mnogo a policajci rizikuju svoje zivote za pisljivih 500 ili vec koliko evra.

zao mi je sto b92 ipak nisu sprzili :( i zao mi je sto se na kraju sve to pretvorilo u najobicniju pljacku :/

jbg matori... isto kao i petog oktobra... brate lepo je to sto smo usli u skupstinu... cak i oni sto su nosili stolice, pa da ih razumem... simbolika... istorijski trenutak... picke materine... ali stangla u kompjuter??? tada je to na B92 bio revoltirani narod... juce su bili idioti... to je ono sto njih degradira... a da je cela situacija umobolna, tu nema spora... i da im je dozvoljeno da prave sranje... vrhunac je vise povredjenih policajaca nego civila... jasno je kao dan da su pusteni da prave sranje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...