Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nemam pojma,mozda tripujem ali mislim da sam cuo nesto tipa nisu se jos izjasnili al najverovatnije nece priznati nezavisnost...

Nema pravde ni malo,sve zemlje koje su navodno stale na nasu stranu su stale samo zbog svojih licnih interesa a to znaju i deca u obdanistu,bezveze se ja lozim "au brate Spanija stala na nasu stranu ono ovo" [:D]

a ne stale su zato sto su dobre a ove za nezavisnost zato sto su zle :D pa sve se radi iz interesa i sa nekim razlogom :D dobrodosao u stvaran svet :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Nema pravde ni malo,sve zemlje koje su navodno stale na nasu stranu su stale samo zbog svojih licnih interesa a to znaju i deca u obdanistu,bezveze se ja lozim "au brate Spanija stala na nasu stranu ono ovo"

A ovi ostali su stali na stranu Shiptara zato shto ih vole a ne iz svog interesa? =P

Srbi opet spalili Americku ambasadu...josh malo pa ce to postati nacionalni sport [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ha najjaci je lik koji je pored onolikih zastava radikalne stranke demokratske zastava srbije bla bla imao transparent JEBEM VAM MATER !!! haahahahahahaha

[roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

jos primedbi:

Otkud prvom studentu koji je govorio PRAVO da kaze kako govori U IME SVIH STUDENATA BG univerziteta ?????

e sad je stvarno PREVISE... prepisuje od aktivista ldp-a koji tvrde da je njihov protest studentski...

ocekujem da u ovih nekoliko strana koje nisam procitao napusis i bodirogu i djokovica... verovatno su to za tebe nikad_ne_bih_uspeo_u_NBA-u i treci_sam_na_svetu_zato_sto_tapkam_lopticu_40_puta...

pre dve nedelje, dodik je bio faca sa tadicem na bini, ali sada je sa kostunicom, to znaci - idiot...

prvi si kad treba da se postavi pitanje o tome ko je kod mamice i tatice i ko je sta postigao u zivotu... e pa, onaj koga ti nazivas pogrdnim imenima je DOKTOR VOJISLAV KOSTUNICA, PREMIJER SRBIJE... i mozes komotno da crknes od besa i mrznje, posto da volis ne umes... a da je mutav, neobavesten i nesposoban ne bi mogao da jebe sa 10% podrske...

Link to comment
Share on other sites

^ hahahh [:D]

ajme, a sada Kusturitza: GDJE SU SVI ONI MALI DOMACI MISHEVI..............?

TU SMO, O VELIKI MISHU !!!!!! Jebote, kakva ogavna pojava, od prvog dana, bio i ostao je!

Uostalom, kome on sme da drzhi slovo, govnar koji je promenio veru jer ovde ima par ludaka

koji ce ga za takve stvari i placati jer, prirodno, izlapeli ludak ne ume da snimi posten film

od kojeg bi zaradio i ziveo posteno... Muska verzija Sladzane Milosevitj...

evropski covek, sa evropskim nagradama jadnice pateticni... umes da snimis bolji film??? kan samo tebe ceka...

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa niggerom, kusturica jeste odvratna pojava, ne znam koji im je on kurac trebao. A za njegove filmove me zabole kurac, svi su o ciganima, pokazao se koliko je veliki reziser kad je "sahranio" die hard serijal..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

OSIM gomile patika i jednog beznacajnog LJUDSKOG ZIVOTA. [claps]

taj izgubljeni zivot te je bas potresao??? a desetine hiljada iracana... a kolateralna steta??? bas je bedak paliti suverenu teritoriju USA, ali gadjati kinesku ambasadu u srbiji je uber cool... uostalom verovatno je izgoreo neki huligan... a ti si ih toliko pljuvao da im nista manje od smrti i ne zelis...

slazem se sa niggerom, kusturica jeste odvratna pojava, ne znam koji im je on kurac trebao. A za njegove filmove me zabole kurac, svi su o ciganima, pokazao se koliko je veliki reziser kad je "sahranio" die hard serijal..

apsolutno mi se ne svidjaju kusturicini filmovi... ali moje misljenje nije merodavno... ja sam quote uradio zbog onog dela: ne ume da snimi posten film... nagradjivan je onda bio zbog zabranjenog pusenja...

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Ali stvarno mi ne ide u glavu da nije bilo apsolutno nikakvog obezbedjenja,pa trebalo je sve da vrvi od policije,onako da budu naslonjeni na zidove ambasada :p ali verovatno su se uplasili :p

shta kao, ispred americhke ambasade su poslali pandure pichke, a ispred francuske bash zhestoke momke? :]

shta prichate? dobili su naredjenje da se skone, i to je to. to je isto kao da je koshtunjavi naredio da se zapali americhka, i sve ostale ambasade. shto bi velja ilitj rekao, "i t je demokratija!1"

a kusturica je mentolchina teshka oduvek. sticajem okolnosti mu znam i tjerku, bio sam chak pozvan na zhurku na broditju nekom, koju je on napravio maradoni kad je ovaj bio u poseti (da da, stegao sam bozhju ruku:). znam celu tu njegovu prichu, i tvrdim da je nalozheni, neizdrkani mentol.

Link to comment
Share on other sites

Koliko zelenog i zutog curi iz vas promenicete mi default temu foruma u te boje. Bas lepo sto su se snasli lopovi da opeljese patike, lepo rece voodoo_ *vec sam ga prijavio kao moguceg inicijatora btw :)* mada meni sumljiv Mr.Charcoal . Ambasada treba da je prazna vec neko vreme zar ne ?

Sve u svemu jad i beda. Em sto razbijanje i ostalo nije imalo nikakve veze sa KiM vec se naslo 100+ pijanih incestoidnih kreacija i lopova da haraju dok im murija daje zeleno svetlo em sam opet dobio validaciju o Beogradu kao gradu gde svako svakog zna i niko o nikome ne brine. Ovde neko da krene onako da hara ... evo primer, meni da neko krene da demolira lokal jedan komsija bi izleteo sa necim automatskim a troje sa dvocevkama da vide sta je problem. Ko da se mrzite *evidentno ako citam sta pise nigger* pa dok vama ne zakucaju na vrata boli vas patka. Jedan da je pripucao u vazduh kroz prozor okolinih zgrada razbezali bi se oni narkomani samo tako. Jebo ih fudbal. Treba sad zabraniti klubovima ciji su ti navijaci da imaju navijace na stadionima jedno 3-4 godine.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko zelenog i zutog curi iz vas promenicete mi default temu foruma u te boje. Bas lepo sto su se snasli lopovi da opeljese patike, lepo rece voodoo_ *vec sam ga prijavio kao moguceg inicijatora btw :)* mada meni sumljiv Mr.Charcoal . Ambasada treba da je prazna vec neko vreme zar ne ?

Sve u svemu jad i beda. Em sto razbijanje i ostalo nije imalo nikakve veze sa KiM vec se naslo 100+ pijanih incestoidnih kreacija i lopova da haraju dok im murija daje zeleno svetlo em sam opet dobio validaciju o Beogradu kao gradu gde svako svakog zna i niko o nikome ne brine. Ovde neko da krene onako da hara ... evo primer, meni da neko krene da demolira lokal jedan komsija bi izleteo sa necim automatskim a troje sa dvocevkama da vide sta je problem. Ko da se mrzite *evidentno ako citam sta pise nigger* pa dok vama ne zakucaju na vrata boli vas patka. Jedan da je pripucao u vazduh kroz prozor okolinih zgrada razbezali bi se oni narkomani samo tako. Jebo ih fudbal. Treba sad zabraniti klubovima ciji su ti navijaci da imaju navijace na stadionima jedno 3-4 godine.

sto veci grad, to vece otudjenje, kao da si sa marsa pao. video bih ti ovde komshije da im zakuca 100 pijanih majmuna na vrata.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...