Jump to content

NEZAVISNO KOSOVO


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mozda ga i oduvaju, kao u basni o tri praseta, ipak je to besplatno ;)

btw, kosovo za patike je na naslovnoj strani b92, postace celebrity u celoj srbiji [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Edit. Greska sa imenima. f4atso izvinjavam se na pogrešnim optužbama.

Fatboy AKA Nigger, pоčeću da te nazivam politički nekorektnim imenima. Ovo divljanje jeste na štetu srbije.

Ali ne može se i ne sme podržavati i pristajati cepanje i uništavanje Srbije. A to je to što ti pričaš. Između ostalog je i protivzakonito... Pozivanje na rušenje ustavnog poretka i tako to.

Da jesmo izgubili Kosovo, ali ne može da se kaže "blago nama, sad je to iza nas, ajde da živimo". To što niko od kvazipolitičara u Srbiji nema realna pojma o politici i diplomatiji u stvarnom svetu nije moj problem. Postoji pravi put kojim se moralo ići od 2000. pa nadalje.

Alli ne smeš brate da se raduješ i budeš srećan što ti rasturaju zemlju. A šta ćemo sa Jugom srbije? Sa Sanžakom, sa jebenom Vojvodinom? Jeli Fatso, jeli ćeš i za sve to da kažeš "svanuo je novi dan, sad je to iza nas"? Samo dok ti niko ne dira usrani Beograd?!

Edited by grdja
Link to comment
Share on other sites

jel mozhe neko da objasni nigeru mirno da je jedini u ovom delu foruma koji oseca potrebu da stavlja masna sharena slova i da izgleda smeshno kao takav do te mere da ljudi ne chitaju njegove postove?

on kosovo note...

gledam malo fragmente sinotjnje debate u texasu i hilari djubre jedno na obichno foreign plicy pitanje oma drvlje i kamenje na srbiju...sa druge strane nash chovek husein (koji nije izgubio nijedan primary otkad je kole rekao da isti pobedjuje ;oP) lepo smireno bez gluposto...naravno da se ne zalazhe za srpsku stranu, ipak smo im spalili ambasadu, no milo mi je videti stalozhenog choveka....u ovm trenutku on chovek izgleda tako stran na americhkoj politichkoj sceni da se bojim da ce da ga sklone sa mesta za kandidata...dal mahinacijama sa glasovima u okviru demokratske stranke dal grubo...uglavnom nece da valja...

Link to comment
Share on other sites

Fatso, pоčeću da te nazivam politički nekorektnim imenima. Ovo divljanje jeste na štetu srbije.

Ali ne može se i ne sme podržavati i pristajati cepanje i uništavanje Srbije. A to je to što ti pričaš. Između ostalog je i protivzakonito... Pozivanje na rušenje ustavnog poretka i tako to.

Da jesmo izgubili Kosovo, ali ne može da se kaže "blago nama, sad je to iza nas, ajde da živimo". To što niko od kvazipolitičara u Srbiji nema realna pojma o politici i diplomatiji u stvarnom svetu nije moj problem. Postoji pravi put kojim se moralo ići od 2000. pa nadalje.

Alli ne smeš brate da se raduješ i budeš srećan što ti rasturaju zemlju. A šta ćemo sa Jugom srbije? Sa Sanžakom, sa jebenom Vojvodinom? Jeli Fatso, jeli ćeš i za sve to da kažeš "svanuo je novi dan, sad je to iza nas"? Samo dok ti niko ne dira usrani Beograd?!

Uh ne znam na koji moj post mislis. Ako mislis na onaj post gde nesto spominjem kako se grle tadic nikolic i to i kazu ljudi smo, Izgleda da sam zaboravio da stavim <sarkazam> </sarkazam> tagove, ili vidis neki moj post koji ja nevidim. A nisam ostao nigde ulogovan.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo jebeno sjajno. Jebeni vr'. srsly

internet je cudo. doduse, kada se uzme u obzir inteligencija ovdasnje populacije, moze samo da dogura do velikog brata.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

doduse, kada se uzme u obzir inteligencija ovdasnje populacije, moze samo da dogura do velikog brata.

:'(

Ali ona slika na b92 naslovnoj je tako jebeno ololol! Daj smislite neki dobar caption! :)

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

f4atso izvini pomešah te sa fatboyom. Što je Nigger uopšte menjao nick?

Edit.

A FFS!, jebem ti B92. Jedva da spominje ostatak mitinga. Pa jebeni CNN je objektivnije izveštavao u tri lepe... Samo nek mi neko brani B92. A nj.veličanstvo Koštunica komunicira sa saopštenjima i izjavama savetnika. Ako ga DS podrži na idućim izborima. Bolje i da Kost i Toma naprave vladu negop da se ta kretura pretvara da je demokrata.

I pre nego što neko ponovi da nikad ne bi smenili Slobu da ne bi B92. Deco deco. Madlenka je odlučila da Sloba ima da ode dok je još ona na položaju. Po prvi put su velike pare odvojene za pomoć opoziciji, strane radio i TV stanice su mogle da se uhvate na najjadnijim tranzivstorima i TVima... Pa Tarabići i Koštunica... Da B92 nije tada postojao napravili bi ga...

Edited by grdja
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...