Jump to content

Koje felne i gume staviti na A7?


Dule_smor

Recommended Posts

4 minutes ago, voodoo_ said:

Pa i na Obilićevom su parking mesta za Punta i Klijoa, ne za te vaše predimenzionisane aute sa 19 felgama

ahaha...parkirao sam tacno na sredini mesta, a pozadi sam bio na par cm od ograde, nista nije strcalo...dok batica pored parkira novi x5 opusteno na 2 mesta heh

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, voodoo_ said:

Pa i na Obilićevom su parking mesta za Punta i Klijoa, ne za te vaše predimenzionisane aute sa 19 felgama

dođi u garažu u Baba Višnjinoj, to je horor film garaža, skoro pa Smarta jedva motam po njoj i parkiram.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam nažalost, što zbog Medigrupa, što zbog džajnekologa privatnoga kad smo pratili prvu trudnoću kao mladi uspaničeni roditelji

Još se taj ginekolog naljutio na moju primedbu da tesni vračarski jednosmerni sokaci nisu idealno mesto za takvu ordinaciju uzevši da trudnice dovoze kolima jer ne mogu da hodaju lako, a parkinga nema - "pa ima garaža u Baba Višnjinoj WTF!!!"

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

dođi u garažu u Baba Višnjinoj, to je horor film garaža, skoro pa Smarta jedva motam po njoj i parkiram.

One masovne ogrebotine po zidovima su dokaz koliko je usko sve!

6 hours ago, voodoo_ said:

Još se taj ginekolog naljutio na moju primedbu da tesni vračarski jednosmerni sokaci nisu idealno mesto za takvu ordinaciju uzevši da trudnice dovoze kolima jer ne mogu da hodaju lako, a parkinga nema - "pa ima garaža u Baba Višnjinoj WTF!!!"

Raovic ordinacija?

Link to comment
Share on other sites

Akčuly, ta prva trudnoća je bila malo rizična, a ginekolog koji tamo radi privatno je takođe načelnik dnevne bolnice u Višegradskoj. Kroz te privatne preglede ti plaćaš mito da dobiješ bolji tretman i blagovremenu reakciju kad posle odeš državno na porođaj, umesto da doživljavaš horor priče da ti žena ili dete budu na ivici smrti a personal gleda i jebe mu se ako ne ponudiš konkretne pare na licu mesta. Lepo su razradili taj biznis, to je jedini razlog zašto bismo išli na Vračar 

😄

Sledeće dve su bile ladna voda, ženu bukvalno porodile samo babice koje su bile dežurne i to ekspresno, al to se nikad ne zna.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

samo vracary!

Da, to su srbski specijaliteti, jedini mito koji sam ja platio u zivotu. Isto tako, cuvena ginekoloSKINJA, ona vodi, ima vezu, tu se malo pocasti, i onda petru odmotaju pupcanu koja ga je zamalo ugusila i to na vreme. 
Money well spent

Elem skrenuli smo sa teme, dule kako radkapne, jel ih diro neko!

Inb4, grebu mu auto sad svabe kolege zanesene zivotom u srbiji pa im krivo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Elem, ne lezi vraze, mora neko drkanje da bude. Od prosle nedelje primetih da menjac kad je u automatik modu pravi mali ''cim'' kad se zaustavi auto...kao kad kvacilo ne uhvati dobro recimo...ne uvek i jedva primetno, ali se desava...zvah malopre ATU servis kod koga sam do sada radio odrzavanja (jer su prilicno jeftiniji od ovlascenog Audi servisa9...odjebase me recim da za radove na menjacu moram u ovlasceni servis proizcodjaca...sad ako je crko menjac mogu da se besim odmah heh...al kapiram da nije ipak kad je tako nesto sitno, mozda ga nesto elektronika jebe...inb4, sjebale ti komsije u SDu :tf:

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...