Jump to content

Koje felne i gume staviti na A7?


Dule_smor

Recommended Posts

On 7/12/2022 at 2:06 PM, voodoo_ said:

Bio sam nažalost, što zbog Medigrupa, što zbog džajnekologa privatnoga kad smo pratili prvu trudnoću kao mladi uspaničeni roditelji

Još se taj ginekolog naljutio na moju primedbu da tesni vračarski jednosmerni sokaci nisu idealno mesto za takvu ordinaciju uzevši da trudnice dovoze kolima jer ne mogu da hodaju lako, a parkinga nema - "pa ima garaža u Baba Višnjinoj WTF!!!"

taj ceo potez Vračar historikala je katastrofa za parkiranje i vožnju, to kad god mogu izbegavam u širokom luku.

a tu garažu u baba višnjinoj samo kad baš baš nemam drugu opciju.

 

 

 

On 7/13/2022 at 7:47 AM, f4ts0 said:

Da, to su srbski specijaliteti, jedini mito koji sam ja platio u zivotu. Isto tako, cuvena ginekoloSKINJA, ona vodi, ima vezu, tu se malo pocasti, i onda petru odmotaju pupcanu koja ga je zamalo ugusila i to na vreme. 

meni je neverovatno da je to opšte poznata stvar i iz godine u godinu iste takve priče idu i i dalje ništa se tim povodom ne rešava.

ne mislim na nivou države to nema šta, nego da neka "brankica insajder" ili ekvivalent se nije zainteresovala za tu temu. možda i jeste, nego nisam upućen.

Link to comment
Share on other sites

Pa to davanje para i cascenje da bi kao obratili paznju na trudnicu na porodjaju nije bas logicno...ako nesto krene naopako pri porodjaju, nista nece znaciti to sto si dao pare...jednostavno je tako, bez obzira na sav napredak u medicini...oni uzmu pare, a svakako ce isto reagovati ako se nesto ne daj Boze desi...eto jedino zbog tretmana pre i posle porodjaja, sobe itd.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dule_smor said:

Pa to davanje para i cascenje da bi kao obratili paznju na trudnicu na porodjaju nije bas logicno...ako nesto krene naopako pri porodjaju, nista nece znaciti to sto si dao pare...jednostavno je tako, bez obzira na sav napredak u medicini...oni uzmu pare, a svakako ce isto reagovati ako se nesto ne daj Boze desi...eto jedino zbog tretmana pre i posle porodjaja, sobe itd.

slažem se, ali često imaš te priče kako "nisu hteli" da nešto urade a mogli su itd.

sad mi je skoro baš ispričao jedan forumaš neku horor priču, doduše povezanu sa tim pre ili posle, gde dolazi medincinska sestra ili šta je već do njegove žene i pošto je nešto kompleksnija trudnoća ova kao "ma umreće ti beba" ova umal' nije umrla sama, pa posle cimali tu neku "vezu" u fazonu šta priča ova, pa onda se posle ova kao "ma nisam ja to tako mislila" (pišem skraćenu verziju ofc).

kao, odakle takvi motivi? 🙂  kao "evo ti 500 evra samo mi sačuvaj dete" šta?

 

Link to comment
Share on other sites

Ima i toga a i toga šta se predstavlja za dom zdravlja. Nekad su ti DZ bukvalno gori od šupe neke i ništa nema u njima.

Ja sam igrom slučaja išao u DZ Vračar, on je em ogroman em u to vreme ipak i dalje imao neki nivo pa imaš i utisak da zapravo tu sve nešto radi i funkcioniše - laboratorija ogromna, pa odvojen deo dečiji i za odrasle, pa dečiji podeljen na zdravu i bolesnu decu sve razdvojeni ulazi pa svaki "segment" medicine ima svoje spratove itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Potvđujem i ja priču za porođaje a posebno za to što danas zovu "akušersko nasilje". Svako malo čujem neku novu horor priču, jer mi žena profesijom među malim bebama stalno. Svaki retard tamo daje sebi za pravo da priča i da radi šta hoće, jer jebiga gleda 5 porođaja dnevno i ne konta ženu koja će možda jednom u životu biti tu i proći kroz to. Mi smo sa prvim detetom imali obmotanu vrpcu, za koju bi moralo da se zna po UZ koji je bio neposredno pre samog porođaja, ali je retard babica naravno isprozivala ženu kako ne gura dovoljno dobro il tako nešto na taj fazon. 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2022 at 11:44 AM, killYg0r said:

Javi se Dule, jel se nisi slogirao!

 

Bogami kao da jesam...al ne samo zbog predloga cene popravke, vec sam u kurcu ovih dana bas, od stresa na poslu po 12 sati do privatnih, porodicnih problema i ostalih sranja...al to je tema za tezak dan ili rur psihoterapeut topik heh

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 7/21/2022 at 12:49 AM, dovlagsi said:

pa da, samo da ga prikače na dijagnostiku tamo fin račun bude jbg

 

Elem, zaboravih na apdejt...bio na dijagnostici u Audi servisu, kao brljavi control unit od automatskog menjaca, trebalo bi da se zameni u dogledno vreme, ali nije hitno nista...oni naravno traze arm and a leg za to, poslah upite u jos par nekih servisa ovde pa cu videti...jel radi neko uopste automatske menjace po Srbiji osim ovlascenog Audi servisa?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...