Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

синоћ су баш лоше реаговали, чак не могу да будем бесан на људе који су возили 20 на сат. ето, колико су ме ускратили, не могу да пиздим на бабе у саобраћају,  ЈЕ ЛИ ТАКО ПОЧИЊЕ НОВА ГОДИНА СИНИША МАЛИ?!?!?!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

синоћ су баш лоше реаговали, чак не могу да будем бесан на људе који су возили 20 на сат. ето, колико су ме ускратили, не могу да пиздим на бабе у саобраћају,  ЈЕ ЛИ ТАКО ПОЧИЊЕ НОВА ГОДИНА СИНИША МАЛИ?!?!?!

Mali: Biće sve čisto, a narod uvek nađe problem

Sve ulice prvog priorioteta u Beogradu su očišćene, izjavio je jutros gradonačelnik Beograda Siniša Mali.

Au koliko je zamro forum za praznike, vidi se da svi prcaju heee...nego gde nam je putar, da ga nije iznenadio sneg?

Izgleda da je i ovaj dogurao dotle da je narod problem...

Link to comment
Share on other sites

Dugo nisam drzao ovako jak parti gas kao na ovom mini raspustu od srede do nedelje, svaki dan kafana, ljudi, alkohol, samo dobro raspolozenje. Mnogo mi je prijalo. Zato danas kada je alarm zazvonio u 07:00 [V][V]

to + neka blaža prehlada, nije mi ni do čega. a još sizifovski posao čišćenje terase - taman je očistim, sneg za 30 min ponovo svrati.

Link to comment
Share on other sites

Da juče nisam bio ortakinji da pomognem oko prebacivanja neke TA peći, u životu ne bi znao da su one punjene jebenim ciglama :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Шамот царе. Нема селидбе без ТЕА пећкице и веш машине :)

Ja bio u Rumuniji (obećanoj zemlji) i tamo ni s od snega, istog trenutka kako smo prešli granicu, sneg na sve strane. U onom Vršcu haos, al' smo makar solidno jeli u Dinaru.

 

Харп?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Da juče nisam bio ortakinji da pomognem oko prebacivanja neke TA peći, u životu ne bi znao da su one punjene jebenim ciglama :D

e bre savke, pa to je opšta kultura!

Шамот царе. Нема селидбе без ТЕА пећкице и веш машине :)

Ja bio u Rumuniji (obećanoj zemlji) i tamo ni s od snega, istog trenutka kako smo prešli granicu, sneg na sve strane. U onom Vršcu haos, al' smo makar solidno jeli u Dinaru.

 

Харп?

dosta je onda precizan majka mu stara, napredovali!

Link to comment
Share on other sites

Za TA peć i ja znam.. ;)

Inače, jasno mi je kako nekom zapadne riblja kost, ali da je neko toliko halapljiv da proguta pileću od 3cm kost.. Danas smo ženu uvodili u opštu (kratkotrajnu) anesteziju da bi joj izvukli tu kost. :(

 

Možda je neko gadljiv..

 

IMG_20160105_193549.jpg

 

Edited by rbds
typo & spoiler

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...