Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nesto ste pominjali za Viber pre desetak dana, danas resetovah fon posto sporo radi i da instaliram Viber kad ono nema ga na playstoru, nije vise free ili sta? Evo na sajtu mi izbacuje da nije kompatibilan sa HTC desire, wtf, bio je kompatibilan jutros pre nego sto sam odradio factory reset?

probaj da skineš fajl negde "sa strane" a ne sa storea pa instaliraj, pa vidi da li šljaka.

Link to comment
Share on other sites

Nesto ste pominjali za Viber pre desetak dana, danas resetovah fon posto sporo radi i da instaliram Viber kad ono nema ga na playstoru, nije vise free ili sta? Evo na sajtu mi izbacuje da nije kompatibilan sa HTC desire, wtf, bio je kompatibilan jutros pre nego sto sam odradio factory reset?

probaj da skineš fajl negde "sa strane" a ne sa storea pa instaliraj, pa vidi da li šljaka.

ok, probacu pa javljam...mada meni nije jasno zasto pise da nije kompatibilan sa mojim htc, vec samo sa ovim samsung koji sam koristio par dana kad mi je riknula baterija, a posle sam ga ponovo koristio na htc-u bez problema

http://i67.tinypic.com/wmj8sm.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nesto ste pominjali za Viber pre desetak dana, danas resetovah fon posto sporo radi i da instaliram Viber kad ono nema ga na playstoru, nije vise free ili sta? Evo na sajtu mi izbacuje da nije kompatibilan sa HTC desire, wtf, bio je kompatibilan jutros pre nego sto sam odradio factory reset?

probaj da skineš fajl negde "sa strane" a ne sa storea pa instaliraj, pa vidi da li šljaka.

ok, probacu pa javljam...mada meni nije jasno zasto pise da nije kompatibilan sa mojim htc, vec samo sa ovim samsung koji sam koristio par dana kad mi je riknula baterija, a posle sam ga ponovo koristio na htc-u bez problema

http://i67.tinypic.com/wmj8sm.jpg

koju verziju androida imaš na tom desire?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

dule pls :D

skinuo si apliakciju dok je viber podržavao taj android pa nisi imao problema, sada ne podržavaju te matore verzije te ne postoji način da skineš sa play store ali to ne znači da ti aplikacija neće raditi ako je ručno instaliraš tako da poslušaj lakija. ili kupi telefon!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Meni ne radi ni ovaj sa Docinog linka ni neki drugi koji sam skinuo iako pise da podrzava verziju androida koji imam. Nek se nosi Viber, ionako je bolji whatsapp.

Btw, evo ovde link namerno, posto ce ga skinuti uskoro kao i ostale verovatno. Daj boze da je fejk, al nesto ne bih rekao:(

http://thisisengland.org.uk/shocking-video-what-the-media-wont-show-you-from-nye-in-germany/#

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

25K registracija kola danas..i tako svake godine ode jos jedna midrange graficka vazalima u dzep :(

Što pre prihvatiš da su ti kola rupa bez dna, to će ti život biti lakši :) A ukupno gledano ta registracija je još i "mali" trošak kad se posmatra godišnji nivo.

Link to comment
Share on other sites

Vredi auto svaki dinar.
A i ne morate svi kupovati 2000+ kubika!

Mada evo, baš da napravim presek za četiri meseca posedovanja automobila:

1. Oko 150 evra na servise i delove (uključujući tu nov akumulator)
2. 15.000 din na gorivo (vozim se skoro svaki dan, dizel MJT FTW!)
3. Oko 6-7 hiljada na prenos vlasništva i novu saobraćajnu

Što izađe oko 40 hiljada, ili 10 hiljada mesečno. I regret nothing!

Edited by voodoo_
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

koja transformacija ovog vudua, son i'm proud!

@laki ili ako hoćeš posmatraj sa vedrije strane, nije rupa bez dna nego novi član porodice! hraniš ga, pereš, teraš kod doktora, itd.

@dule kupi telefon i batali vajber generalno!

naravno da može da se posmatra i kao "kućni ljubimac", "igračka" ili "hobi/zadovoljstvo", ali onda nema mesta kuknjavi oko cene registracije.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo da ovo nije oligarhija pa da možeš da kupiš neki električni autić ili nešto za 5 soma evra da je novo da ti služi za kreni-stani po gradu...a da, gotivna alternativa je i metro, koji ćemo videti nikad!

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...