Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Electron uglavnom ne radi online jer prosto nije kartica za tu namenu (većina banaka u SNSrbiji izdaje posebne internet kartice, dok Electron služi za domaće bankomate i plaćanja u radnjama jer su direktno vezane za tekuće račune).

To je ono što ja znam i rekao bih da ti ta kartica ne radi online iz istog razloga zašto auto koji ide na BMB ne radi kada u njega sipaš dizel.

Ok fala. Ako je tako onda me zajebase u banci pa moram uzet internet karticu.

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Mada jebem im mater u picku na bookrepositoriju kazu da primaju visa elektron. No ok kapiram moram se prebaciti na internet karticu da me vise ne bi jebali.

Meni su u Intesi pre nekoliko meseci kad mi je istekla stara Maestro kartica dali neku standardnu Visa karticu (dakle ne Electron) uz racun, ta radi na netu i sve je ok sto se toga tice. Pa mozda vidi tamo kakve su ti opcije da ti daju tu karticu, dal za to treba neki onaj jaci paket racuna ili sta, ali mozda ima vise smisla nego placati clanarinu za dve odvojene kartice ako vec inace koristis taj racun. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

izvinjavam se sto upadam, ali jel to nesto nije u redu pa ste svi iskulirali klip u kome 20 sandniggera odvlaci zenu u metro da je siluje?

mislim da smo svi odabrali da se ne nerviramo oko toga jer nemamo više želudac da rantujemo na svaki kurac na koji naletimo, što bih i tebi preporučio

U pravu si Proto druze, sta cu kad sam emotivac!

Btw, ajmo sad komentari kao vecina ljudi na bljucu, ko ih jebe kad su stoka, zasluzili su svi metak ili noz itd:(

http://www.blic.rs/vesti/hronika/monstrum-iz-sapca-ubio-medicinsku-sestru-na-pauzi-a-onda-seo-u-cekaonicu-dok-je-ona/ngx4txg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mada jebem im mater u picku na bookrepositoriju kazu da primaju visa elektron. No ok kapiram moram se prebaciti na internet karticu da me vise ne bi jebali.

Meni su u Intesi pre nekoliko meseci kad mi je istekla stara Maestro kartica dali neku standardnu Visa karticu (dakle ne Electron) uz racun, ta radi na netu i sve je ok sto se toga tice. Pa mozda vidi tamo kakve su ti opcije da ti daju tu karticu, dal za to treba neki onaj jaci paket racuna ili sta, ali mozda ima vise smisla nego placati clanarinu za dve odvojene kartice ako vec inace koristis taj racun. 

Fala na informaciji. Poslao sam im mail kazu sve je do njih ok, moze i ova preko neta i kao do sajta je. U sustini otisao sam na amazon i uzeo sta mi treba samo sto ce sada da me oderu za siping no u pitanju je knjiga pa i nije nesto puno para :D

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Pa kad ne smeš da pomeriš kola da ne narušiš autentičnost uviđaja. Zakone je izgleda pisao ljubitelj materijalne tačke koja se kreće u vakumu.

pa zapravo zakon kaže da pomeriš auto ako je u voznom stanju, nego se naši ljudi tripuju da treba da oblepe sve onom trakom za uviđaje i čekaju CSI

Link to comment
Share on other sites

 

iskreno, nisam siguran da znam šta hoće da kaže ovim tekstom

pa kad ja kazem da neko ko nije radio sa ljudima u DZ recimo ne moze da shvati koliko je to tesko svi odmah hejtuju...da se ogradim, svudge ima govana, koja su negde nazalost u vecini, ali upravo tim govnima pacijenti nista ne prigovaraju, a onda dodju i istresu se na mene u DZ sto ne mogu da im napisem neki recept...al dobro, cutim da me neko ne prikolje heh

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

iskreno, nisam siguran da znam šta hoće da kaže ovim tekstom

pa kad ja kazem da neko ko nije radio sa ljudima u DZ recimo ne moze da shvati koliko je to tesko svi odmah hejtuju...da se ogradim, svudge ima govana, koja su negde nazalost u vecini, ali upravo tim govnima pacijenti nista ne prigovaraju, a onda dodju i istresu se na mene u DZ sto ne mogu da im napisem neki recept...al dobro, cutim da me neko ne prikolje heh

Ja samo hoću da kažem da je ovaj lik očigledni ludak i da je tako mogao da ubije bilo koga i da u tom smislu "zaštitimo lekare" nisam siguran da može da se primeni jer da je ova nesrećna žena bila na ulici i ovaj je zaklao bilo bi "ubijena žena na ulici". Tekst sam po sebi je ok zbog nekih pitanja kojima se bavi ali ona nisu povezana sa ovim slučajem osim što služi kao povod da se ovako nešto napiše jer će dostići veći publicitet. Ja se slažem sa ovim što ti kažeš da je teško i siguran sam da je tako, kao što je i na drugim mestima ali u ovom slučaju je evidentno neuračunljiv lik u pitanju koji vrlo verovatno nije ovu ubio jer je medicinska sestra, osim ako se nisu pojavile druge informacije neke koje ne znam. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...