Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

5 minutes ago, re1 said:

@f4ts0

I mozes ti sad opet ovo da spinujes koliko hoces, ali cold fact je da ste ubili forum i

Pa ja bas mislim da sam vrcavo doprinosio forumu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Cek, Viktor se ulizivao 15 god da bude admin, onda su mu dali da bude admin, i onda su mu oduzeli admin titulu jer je bio histerican kao lgbt feministkinja? Ja to nisam znao. Pa ovo je zlato. Ja sam ofc bio banovan u najboljem periodu foruma, izgleda. Odbanovali me tek kad su svi otisli :C

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, re1 said:

Toksicna administracija sa troktijem na celu i njegovim minionima (vlada, rebel, itd..) koji ga podrzavaju a admine boli kurac da reaguju.

Не знам који ник си имао пре, али се види да си мармен.

 

"Трокти" и ја се уопште не подносимо и напушавали смо се међусобно курчевима не знам колико пута. Ради се о томе да је марменство слабоумних толико да сви иоле нормални људи имају заједничког непријатеља.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

On 12/31/2018 at 10:35 PM, tortky said:

reiser turbo retard došao da plače

postavimo topik "dajte kul recepte" i onda dođe turbo retard reiser i napiše recept:

- napravite testo za palačinke
- nafilujete ih slano
- posolite peršunom

pa jebem te u usta žvalava, koliko jaja koliko brašna koliko čega konjino izrođena marmenska, jebo te vlada trifke kalavera po sred čmarine raspale govnaru mrtvi :D

koja gomiletina beskičmenjaka

 

Burazeru, taj topic sam ja otvorio i postavio nekoliko recepata, onda su clanovi stavljali njihove i ja sam to azurirao u prvom postu. Sto se mene tice, jedan od lepsih topica na RURu. Onda si ti dosao da me napusavas za taj jedan recept jer omg nije bio dovoljno komplikovan za tvoj ukus :D

Evo i tog cuvenog posta: forum.rur.rs/topic/234921504-kulinarske-djakonije/?page=4&tab=comments#comment-1830805

I drugi clanovi su me onda zajebavali jer sam "solio persunom" ali je to bilo bezazleno napusavanje iz zezanja, i realno je bila dobra fora, a onda si ti pametan upao sa borderline bezobraznim ispadima (kao i ovaj tvoj post iznad, nista se nije promenilo u medjuvremenu). I onda ti je skinut admin, jer si me banovao u napadu histerije.

Ispod toga fale na desetine postova gde si rejdzovao, onda sam te napusio jer mi te je bilo preko kurca, i onda su drugi clanovi bili u fazonu "wtf zasto je banovan". I sve si to obrisao, a Lakijev post je ostao, ili nisi smeo da ga obrises, gde ti je i on napomenuo da prestanes da histerises.

Tako da ono, mozes da lupetas i gaslightujes koliko hoces, da si bio u pravu ne bi ti bio skinut admin, i ne bi kao neka pickica brisao postove drugih clanova jer nisi znao sta da im odgovoris na moj ban.

Ne znam sa kim si drugar iz admin tima, ali mi je neverovatno da ti je dopusteno da ovoliko dugo budes bezobrazan i projektujes sociopatsko ponasanje na forumu. I da tako par toksicnih likova iz administracije, sa jos par inertnih, uspeju da ubiju forum koji su ljudi nekada uzivali da posecuju jer je bio najveci na nasim prostorima sto se tice gejminga.

A nekako se i dalje nadam da si normalan lik IRL, jer bi mi te bilo bas zao u suprotnom.

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, f4ts0 said:

Zeleni kajmak :) 

Jebote kolko je ovo bio dobar forum

Screenshot_20190101-170726~2.png

Pa upravo :) Ja sam dosao na forum da pricam o video igricama, zelenom kajmaku i da se sprdam, a ne da budem napusavan od strane kompleksasa u admin timu koji cekaju na najmanju gresku i onda ti se zakace na vrat. Secam se da me je napusavao na bukvalno svaki moj drugi post mesecima. Bolesnik.

Kontam ja da je RUR nastao iz uske "ekipe" i da je masa novih ljudi koja je dosla na forum nakon sto je postao popularan spustila taj osecaj "specijalnosti" foruma, ali jebiga tu tranziciju ne hendlujes tako sto abusujes admin powere i lecis komplekse nad clanovima. Niko nece ostati na forumu ako ga Viktor i minioni patoloski napusavaju, a uz to jos i imaju podrsku admin tima. Ljudi dodju da se opuste i procitaju sta god zanimljivo, a trebas biti vrlo specifican covek da bi uzivao u forumu gde je svaki drugi post u fazonu "jebem ti mater retardiranu", i to jos od strane admina.

Covek ima ozbiljne probleme sa samim sobom ako se tako ponasa i IRL, svaki post mu je bukvalno pola prostoprosirene recenice gde rejdzuje na nekog. I postigao je ono sto je hteo, oterao sve ljude sa foruma i vratio ga u prvobitno stanje sa 50 aktivnih clanova, a koliko vidim i pola originalnog admin tima je otislo. Tako da eto cestitam, sada si opet gazda :)

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...