Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne verujem da ovaj Tidal i dalje nije propao:

“In April 2016, one month after [a] press release issued by the company claiming three million members, Tidal made payments to the record labels for around 850,000 subscribers,” reads a translation of the report provided to Digital Music News. “The figure reported internally by Tidal in April is 1.2 million subscribers.”

Tidal has premised its appeal to customers mainly on exclusive music and video content. Last March, Spotify announced that it had signed up 30 million paying subscribers, and is now approaching profitability. By contrast, Dagens Næringsliv claims Tidal is losing tens of thousands of dollars a day, and is having trouble paying royalties and other expenses. Even if Tidal’s reported subscriber numbers were accurate, then, it would seem Spotify’s prioritization of curation over exclusive content has won the day.

Nakon one grozne press konferencije uspeli su i ovih 850.000 nekako da navuku, ko zna kako.

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Deezer, već sam pisao o tome negde u muzici

doduše nikad mi ne bi palo napamet da to uzmem da nije u okviru Telenor paketa i vrlo sam zadovoljan. Plaćena verzija ima sve živo naravno, ali ni besplatna uopšte nije toliko loša. Ima 10 sec reklame tu i tamo i malo je osakaćena za mobilni, ali u mom slučaju svakako bih slušao samo preko kompa.

1 hour ago, Neptune said:

 

ja sam se pretplatio na google play music i super sam zadovoljan

I ovo sad ima free verziju koliko sam skapirao, jedino opet imaju neke reklame.

 

17 minutes ago, [BMF]Psycho said:

Ja muziku slušam isključivo u kolima, k poslu i sa posla. Nema se vremena inač

kako nemaš vremena da slušaš muziku? pa nije da moraš da radiš review novog albuma tejlor svift :) pustiš da "drnda" dok se ujutru spremaš za posao ili praviš doručak ili uveče pred spavanje itd.

Link to comment
Share on other sites


kako nemaš vremena da slušaš muziku? pa nije da moraš da radiš review novog albuma tejlor svift :) pustiš da "drnda" dok se ujutru spremaš za posao ili praviš doručak ili uveče pred spavanje itd.


Ujutru me drndaju klinci koji se bude u cik zore, pošto su se probudili minimum jednom tokom noći, otresam ih sa nogavica i glave dok pobegnem do auta. Doručak na poslu zbog gorepomenutih prepreka.
Uveče kad konačno zaspu, tišina je najslađa muzika.


Irene.gif



Pustim vikendom na zvučnike preko Chromecasta, al mi opet i bolje i lakse YouTube il mp3 nego bilo koji muzički app.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Meni bi zapravo najviše odgovarao neki sync mp3jeva na sve uređaje koje imam. Probao sam nešto sa Dropboxom i to kao radi, ali nije baš najintuitivnije.

Vidim da ovaj google play music nudi tako nešto (sad kliknuh kad je okačio @Neptune) ali ne znam dal' je to to - ako mi na primer i tokom mojih mp3ki krene puštati reklame.

možda ima i neko drugo rešenje ali mi do sad nije palo napamet.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Neptune said:

Meni je play music uploadovao sav mp3 sa diska i sad imam pristup tome svuda. Al najviše mi se svidja radio funkcija, pustiš jednu pesmu i on ti izgenerise listu na osnovu te pesme, nisam više zarobljen u svom hard disku

koji marketing copy, uzmi brzo ga zaštiti dok ga neko ne pokupi :))

inače ta opcija manje-više postoji u svakom novijem programu ili saasu - ja sam je prvi put video na itunes davnih dana, a sad je imaju svi. ali je ok ofc.

btw, ovaj spam je posao sve kreativniji:

sertifikat.JPG

Link to comment
Share on other sites

ladno su krenuli da stavljaju sejfere na suhomesnato u prodavnici :(

juče kupujem neku šunku i dođem na kasu, ova skenira i promulja po onome za sejfere, ja rek'o izlapela baba. 

dođem kući i otvorim, ono stoji unutra u celofanu i sejfer.

rek'o, brate mili ... živo me zanima dal' imaju neku limit cifru ispod koje ne stavljaju ili rokaju za sve.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

ladno su krenuli da stavljaju sejfere na suhomesnato u prodavnici :(

juče kupujem neku šunku i dođem na kasu, ova skenira i promulja po onome za sejfere, ja rek'o izlapela baba. 

dođem kući i otvorim, ono stoji unutra u celofanu i sejfer.

rek'o, brate mili ... živo me zanima dal' imaju neku limit cifru ispod koje ne stavljaju ili rokaju za sve.

Ne kontam zar nije bolje da ode lepo u Vero uzme 400 grama neke najskuplje sunke od 3200 din/kg i vozi :D

Na konto toga ja sam pre jedno 6 meseci nasao to na cetkici za zube i to onako oblepljeno selotejpom 30x... Inace drugar mi drzi prodavnicu i rekao mi je da se krade svakodnevno a i jednom u par meseci popije pljacku.

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/itUktkqTURBXy8wMzYyZDU5OTBjNGQyY2E1NmI0MzE5NTU2YTQxNmVmZC5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA[/IMG]

Edited by Majstor bora
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, togFU said:

Ja zaista ne kontam šta je pisac hteo da kaže?

možda je hteo da kaže kako je lakše da ode u vero i uzme već upakovanu vakumiranu najskuplju šunku od 300g iz onog dela gde se takve šunke prodaju i onda kao ne mora da se cima da mu seku neku drugu šunku na odeljenju suhomesnatih proizvoda.

e sad, što baš u vero, nemam pojma.

a i ako gledamo vrednosti, lakše bi bilo da digne neku kremu od onih ženskih mamipara proizvoda što koštaju sto evra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...