Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, togFU said:

rok trajanja je do 17.1.2017 :D Nije divco već je ta njihova robna makra K-plus, a proizvodi se u Inđiji :D

pa onda brže pij!

20 dinara, pa guarana je u zlatno doba koštala 29,98 :) mislio sam da taj price tag neću videti ni na jednom energetskom piću :)

Link to comment
Share on other sites

СНГ!

у то име.

едит:

узгред, хоћу ли да добијем мајицу што сам рви постовао у Новој години?

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

slušaj hipsteru, nije passé, nego je retro, neokon. vidiš li kakvi su vozovi budućnosti? vidiš li grandioznost novog stila u nastajanju? 

sagledava li se monumentalnost izraza Imperijalne Republike Veličanstvene Srbije (Imperial Republic of Magnificent Serbia) - pošto je "Velika Srbija" stvarno passé.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Da napišeš knjigu epske fantastike, omanju, 500-700 strana, world building, 90e neo-retro-etno-svebor-punk, Oklopni Sveti Vozovi, raskošne narodne nošnje od smb maskirnog latexa, 1000 akademika za 1000 pisaćih mašina kuca Novi Memorandum, Julijanski kalendar kao ključ evolucije nevidljivog univerzuma. Kupujem prvo izdanje u tvrdom povezu!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, digrejzo said:

javio fantasteriffic da je moj hardver stigao i da bi sutra trebalo da bude isporucen, jedva cekam da bocnem graficku i nolajfujem kao magarac barem nedelju dana. to the downloadmobile!

\o/

i onda ćeš da "bocneš grafiku", uključiš igru, namunjiš na max, kao "vau", odigraš dve mape i odeš da spavaš :))

Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2017 at 11:07 AM, [BMF]Psycho said:

Nisam seo za komp dve neđelje, i ne izgleda da ću imati kade. Razmišljam da prodam pa neki laptop il predrkani fon za u krevet malo pred spavanje

šta li je predrkani fon, kad na bilo kojem iole normalnom telefonu radi svaka igra? :)

meni na note4 sve šljaka a fon nije toliko mlad sad već.

Link to comment
Share on other sites

Note4 ne bih menjao ni za sta. Telefon je i dalje brutalan i bice adekvatan jos par godina sigurno..

Ali to drndanje tehnike pred spavanje treba izbegavati, jer vremenom moze da dovede do insomnie.
Pre nekih mesec dana sam izbacio tv iz sobe (a gledao sam isklucivo comedy central pred spavanje, nista drugo) i moram da priznam da mnogo lakse zaspim nego proteklih godina..

Link to comment
Share on other sites

dok sam imao tv u spavaćoj sobi i ja sam ga ostavljao na timeru da se ugasi kad zaspim. kad sam izbacio tv da bih ga dao babi, nije mi nedostajao - tako da kapiram da je to sve individualno.

42 minutes ago, Orange said:

Note4 ne bih menjao ni za sta. Telefon je i dalje brutalan i bice adekvatan jos par godina sigurno..

samo da ga samsung svakim patchom sve više i više ne upropašćuje, gde bi nam kraj bio.

Link to comment
Share on other sites

pa kad je to trip, mislim to "od osobe do osobe", ali zapravo naučno je dokazano da ta (plava) svetlost koju emituje TV/ekran od mobilnog nije pogodna za ljudski mozak u smislu spavanja, i treba je izbegavati pre spavanja - najbolje bi bilo čak 2 sata pre spavanja, al' to mi je malo nerealno, relano (lol).

Link to comment
Share on other sites

šta li je predrkani fon, kad na bilo kojem iole normalnom telefonu radi svaka igra? :)
meni na note4 sve šljaka a fon nije toliko mlad sad već.


A ne razumem se u telefone. Poenta mi je, dok ne uspavam klince eto 8 sati. U tom trenutku me sve boli a mozak kaša, nema šanse da sednem u stolicu, nego jedino nešto u ležećem položaju da se duša smiri pred spavanje

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, [BMF]Psycho said:

A ne razumem se u telefone. Poenta mi je, dok ne uspavam klince eto 8 sati. U tom trenutku me sve boli a mozak kaša, nema šanse da sednem u stolicu, nego jedino nešto u ležećem položaju da se duša smiri pred spavanje

 

Onda čitaj nešto! :) Šalim se, ali u suštini bilo koji telefon koji nije najveći krš na planeti i da je iole noviji će pokrenuti "bilo koju" igru za mobilni koja bi tebi u takvoj ležećoj pozi uopšte mogla da bude zanimljiva za igranje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BMF]Psycho said:

To je dobro znati!

A čekaj, sad si me zaintrigiro, postoje igre za telefon za koje moraš biti u uspravnoj poziciji?

ja sam kroz godine skapirao da moram da imam dobar položaj da bih mogao da nešto igram - odnosi se i na PC i nakon toga i na mobilne igre - ne mogu da ih igram baš u svakom položaju i rasporedu. Na primer, Vainglory, ajd' možda sam uzeo najkompleksniju igru ali nju ležeći nema šanse da igram kako valja. Hearthstone može. Unkilled npr ne mogu, jer se sav "napnem" i moram da igram sedeći tj. uspravno ... i tako. Ako igraš one "one click" igre tipa Ski Safari ili Crossy Road, ok si naravno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...