Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Edit, nešto sam lupio,  razmatrajući kako je najlakše bebu nositi sa sobom, a da to nisu kolica. Video sam ono da ljudi nose bebu umesto ranca, ali šta raditi s njom ako hoćeš da sednes negde

Edited by Neptune

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Neptune said:

ali šta raditi s njom ako hoćeš da sednes negde

Mislim da je najbolje da je skloniš pre nego što se nasloniš :) Nemam iskustva iz prve ruke ali sam drugarici pomagao u istraživanju oko toga i to se kod nas zove kengur nosiljka. Kao što i ime sugeriše većina njih omogućava da se sam odlučiš da li ćeš bebu nositi napred ili pozadi zavisno od situacije, koliko je beba velika i tako toga. Evo na primer ovo je neki namunjeni model:

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2017 at 6:35 PM, prota_ said:

ja ga u ljusci kuvam da se ne raspadne kad ga sečem kasnije, a treba i da se pazi da se ne raskuva. ja kad ga nasečem, pomešam s lukom, posolim i pouljim ostavim da odstoji malo, da upije šta hoće, pa ga onda opet malo pouljim, posolim koko treba jer uvek treba i zakiselim 

inače, skontala sam i da mi tamponi uopšte ne odgovaraju pa se vraćam na uloške

To je definitivno, sledeći put ću u ljusci i pride moram da ga ostavim da se lepo prohladi, mislim da kad ga kuvam bez ljuske posle lakše upije sve živo.

On 1/7/2017 at 7:44 PM, f4ts0 said:

Ali ovo mi je bio totalni mindfuck. Posoliti peršunom. Mislim da se posle toga dečko naljutio i napustio forum. ali stvarno ja sam tad bio totalno zbunjen, kako neko može da napiše da nešto soli peršunom (jel beše palačinke u pitanju?)

Ne sećam se ko je beše u pitanju bio a i verovatno ne priliči da isti vid izraza imaju moja baba i mlad momak, ali pomenuta "posoliti" koristi za sve što uzmeš i sipaš u fazonu soli - biber, začin c, aleva paprika...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Lucky said:

To je definitivno, sledeći put ću u ljusci i pride moram da ga ostavim da se lepo prohladi, mislim da kad ga kuvam bez ljuske posle lakše upije sve živo.

Ne sećam se ko je beše u pitanju bio a i verovatno ne priliči da isti vid izraza imaju moja baba i mlad momak, ali pomenuta "posoliti" koristi za sve što uzmeš i sipaš u fazonu soli - biber, začin c, aleva paprika...

Sad si nam zadao kritikal, a to nije lepo!

@ nosenje bebe - teska je obrni okreni i sklona ispadanju.

P.S nisam video da neko nosi bebu u kenguru na ledjima. mozda bih mogao da probam pa da squatujem po parku. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Više gledam odakle bi moglo da nekome dođe "posoliti peršunom", očigledno sam taj proces da nešto posipaš preko nečega ljudi zovu "soljenjem" bez povezivanja toga sa solju.

Kad smo kod starih ljudi i običaja, jedva čekam sutra da mogu konačno da izbacim đubre napolje, nemam više gde da ga odlažem :)

Link to comment
Share on other sites

Srecna nova godina... Dve stvari sam izvalio:

1) Ivan_ prilicno nedostaje, bez obzira sto su mu fore bile trule :)

2) Kako bi bilo gotivno da sam tortky - da zivim unutar foruma i nemam zivot.

p.s. u zadnjih 5-6 meseci najmanji broj otvorenih topica u ovom delu foruma do sada - ili su se ucesnici uozbiljili, ili je forum otisao u q... Mada kad vidim da tortky i dalje maksimalno postuje, ipak ce biti da je ovo drugo...

Edited by aLti
dopuna
Link to comment
Share on other sites

Jedno glupo pitanje. Istekla mi je vozacka 2011. godine, sada hocu da je obnovim da li moram ponovo da polozem? Ne znam da li postoji neki period do kojeg moras da obnovis vozacku nista ne pise na netu. U medjuvremenu sam svakako zaboravio da vozim :))

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno mi je da i gradonačelnik i onaj iz policije car pričaju kako je jedan od glavnih problema to što ljudi nemaju zimske gume :)))

Jasno mi je da ljudi nemaju zimsku opremu, ali ono, putevi se raspadaju, ništa nije očišćeno. Jutros sam išao bulevarom mislim da je kolona bila od Đerma do skupštine.

C13uKrjXEAE9kvk.jpg

C14PQJZXgAAljyG.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...