Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

boze svasta, em on koji je krenuo napadacki i bezobrazno, em ona koja umesto da iskulira i pusti ga da ispadne smesan krene da eskalira u svadju da oboje izgledaju ko najgori primitivci...kao da su se pre negde zakacili pa su oboje imali kratak fitilj

Link to comment
Share on other sites

renovacija vojvode stepe ide po planu 

 

11164715_10206605112825489_5063677152846

 

Jel samo meni deluje da će u V.stepe biti još veći haos sad kad su šine na sredini i izdignute? osim ako ne bude više traka, ali negde sam čitao da će biti po jedna sa svake strane?

Link to comment
Share on other sites

po jedna traka, tu baš nema mesta za više. 

 

mene više zanima gde će stanice tu da uguraju i gde će ljudi da parkiraju, jer ako se nastavi dosadašnja praksa bolje da je nisu ni dirali.

 

btw, neće šine biti izdignute kao na slici. tu treba još sloj ili dva asfalta da ide.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

рука му се позлатила


drugari sta znate o ovome?

http://www.nlpinstitut.com/

valja li cemu? koleginica insistira da se prijavim, ali je zaboravlja da ja dolazim sa internetza i mislim da je sve fejk 

боље да овдашње водиш сваки дан на пивкана у кафану, боље ћемо да те искоучујемо и мање ће да те кошта.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Не тролује Дебели, него му нет околности блокирају кочнице из рла, па заправо овде буде какав жели да буде, а у рлу се суздржава!! 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odlicno je ako si vlasnik :tf:

 

Sudeci po zgradi sa klipa deluje da mu je i vise nego odlicno :)

 

Meni su ti svi coaching tripovi toliko uzasni da je to stransno. Pogledao sam ovde malo i po sajtu, neke od stvari koje pominju nisu besmislene, tipa usavrsavanje komunikacionih vestina, pregovaranje, liderstvo i sl, sve to je nesto sto realno moze da se uci, nauci i da ti koristi. Ali ove price "spoznaj unutrasnje ja da bi napravio licni i poslovni uspeh" me potpuno fasciniraju da toliko zaludjuju ljude. Plus sto koliko vidim kursevi nisu bas jeftini 100 evra i vise, bolje za te pare nauciti nesto konkretno. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ta cela prica o "poslovnom uspehu" je i meni potpuno fascinantna. Isli smo na neko "predavanje" nekog amera cija firma se profesionalno bavi javnim govorima/predavanjima. Naslov predavanja je bio tipa "Kada je pravi trenutak da osnujete sales tim u razvoju privatnog biznisa i kako da to uradite uspesno" (parafraziram, ali to je trebala da bude sustina). U tih sat vremena smo se naslusali stvari tipa kako su mu drzali pistolj uperen u glavu jer je rizikovao i digao pare od nekih tamo sumnjivih tipova (da bi platio plate mukica) i kako je raskinuo veridbu dva dana pred vencanje sa "mlogo dobra devojka" jer nije mislio da ce ona biti pravi partner i pratioc za njegovu "samo biznis" zivotnu pricu. U stvari je lik pokusao da nam umetne pricu kako moramo prvo da spoznamo sebe i odredimo svoj unutrasnji pravac i kurs, a onda poslovni uspeh dolazi bez problema i da je osnivanje sales tima pichkin dim posle unutrasnje spoznaje. No dobro, sve je to fino i krasno. Da sam hteo nesto stvarno i prakticno da naucim trebao sam da idem u neku skolu ili negde na praksu. Ono sto je meni tu bilo stvarno fascinantno jeste da se veliki broj ljudi u publici realno napalilo na celu pricu. Po komentarima su mu se ljudi zahvaljivali do nebesa na inspirativnom govoru.

 

Mene je samo iznerviralo sto sam potrosio dobrih 5 dana u razmisljanju i pokusavajuci da odvojim zito od kukolja u njegovoj celoj prici. Lik je ocito uspeo da razvije uspesan biznis i podelio je mozda 4 recenice u celom govoru koje su mogle da se realno iskoriste, ali dok covek dodje do te 4 recenice bolje da je sedeo i radio i zaradjivao neke pare. Srecom, nisam nista platio za to "predavanje". 

 

Sve u svemu ...  Debeli je lud i ne znam kako je uopste to iznenadjenje  :tf:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...