Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

боље да овдашње водиш сваки дан на пивкана у кафану, боље ћемо да те искоучујемо и мање ће да те кошта.

Слажем се са овим, поведи мудре људе одавде на пиво и добићеш триста бољих и реалнијих савета. :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

 nema većeg kukavičluka nego tući ženu

 tako da samo ti budi prava muškarčina, a ja ću da budem papuča

nema većeg kukavičlika nego postati žena.

 

 žena poštuje samo muškarca.

 

druga žena joj je ili kučka na povocu ili drugarica, u oba slučaja da joj diže cenu u sopstvenim očima.

 

pošto bre ovolike istine?

Ne piše se ovako "ne sme" :tf:

ne piše se ovako "ne mogu".

 

:tf:

 

Не тролује Дебели, него му нет околности блокирају кочнице из рла, па заправо овде буде какав жели да буде, а у рлу се суздржава!! 

 

u rl mi žena ne bi sela pred tv i gledala "Parove".

mene to najvise i plasi, posto sam verovao da drale trola, mada opet, peja mi je rekao da ne trola, tako da ima smisla jer je peja uvek u pravu

trol ili no trol, pitanje je sad. Debeli svih boja!

 

edit:

n x rep_down.png

 

gde je:

n = broj deklarisanih žena na RURu.

Edited by Debeli
  • Downvote (-1) 5

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

edeste drugari, vidim stanje na forumu standardno:)...bio sam par dana do babe u kucevu pa malo obisao homolje i kucajske planine, ceremosnja, homoljski med i sir, jagnjetina, svez vazduh itd, vrh bleja...al koliko se ljudi muce tamo i rade to je katastrofa...jedino para imaju gastosi ofc koji zidaju besne kuce koje posle bleje prazne...i tako, okacicu posle mozda neku sliku prirode ako valja, ovaj moj htc pravi sranje slike u poslednje vreme (inb4 kad si pijan pa je sve mutno heee)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako ces da obaras rekord probaj da u jednom danu iskombinujes kuvani kukuruz, grasak, pasulj, kikiriki i sto vise onih hemikalija kojima dodaju aromu grickalicama (tipa maretti sa 4 vrste sira (koji je sir poslednji put video kada je neko mladunce patuljastog sisara prosulo kap mleka pored lesha ugushenog dinosaura koji ce da se pretvori u naftu od cijih derivata prave tu aromu ;oP))

 

inace ja sam odvalio 10 sati sna izmedju subote inedelje, to mi se mislim nije desilo ove godine jos =o)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ako ces da obaras rekord probaj da u jednom danu iskombinujes kuvani kukuruz, grasak, pasulj, kikiriki i sto vise onih hemikalija kojima dodaju aromu grickalicama (tipa maretti sa 4 vrste sira (koji je sir poslednji put video kada je neko mladunce patuljastog sisara prosulo kap mleka pored lesha ugushenog dinosaura koji ce da se pretvori u naftu od cijih derivata prave tu aromu ;oP))

 

inace ja sam odvalio 10 sati sna izmedju subote inedelje, to mi se mislim nije desilo ove godine jos =o)

 

pa to sam otprilike i jeo, neku corbu sa 10 vrsta povrca, ubi me juce stomak...a 10 sati sna mi postaje norma kad radim popodne i vikendom:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...