Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

steta sto si zapalio iz odvade Zola, mogao si da se prijavis za onaj rijaliti na pinku o stend ap komicarima, Andrija Milosevic bi umirao na tvoje fazone, sto posto bi bio glavni zafrkant tamo

Jbg a uvek sam imao zelju da budem pojam najveceg cara za sve sa banjice...:|

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

steta sto si zapalio iz odvade Zola, mogao si da se prijavis za onaj rijaliti na pinku o stend ap komicarima, Andrija Milosevic bi umirao na tvoje fazone, sto posto bi bio glavni zafrkant tamo

 

Danas, jutros citam na tarzaniji i umirem od smeha ko lud na brasno

 

inde1x.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

znam da je long shot, ali čudnji su putevi rurovski, pa ću pitati sledeće:

 

Da li neko možda ima mogućnost da kontaktira Milku "Dobro veče" Canić, (fazon možda je revova komšinica :D) ili zna nekoga ko može to da mi pribavi kontakt? Ozbiljan sam, za više detalja mi možete pisati na PM.

Link to comment
Share on other sites

znam da je long shot, ali čudnji su putevi rurovski, pa ću pitati sledeće:

 

Da li neko možda ima mogućnost da kontaktira Milku "Dobro veče" Canić, (fazon možda je revova komšinica :D) ili zna nekoga ko može to da mi pribavi kontakt? Ozbiljan sam, za više detalja mi možete pisati na PM.

kaze ti rev milka je samo peta generacija beogradjana, sto znaci da ne postoji sansa da ona i rev dodju u kontakt (rev je sedma)

Link to comment
Share on other sites

znam da je long shot, ali čudnji su putevi rurovski, pa ću pitati sledeće:

 

Da li neko možda ima mogućnost da kontaktira Milku "Dobro veče" Canić, (fazon možda je revova komšinica :D) ili zna nekoga ko može to da mi pribavi kontakt? Ozbiljan sam, za više detalja mi možete pisati na PM.

 

Mislim da možeš da pinguješ Igora, ako ne prati ovaj topic, nešto mi je on u glavi da zna nekog lika koji zna milku :)

 

A alternativno možda da probaš sa Aletom.

Link to comment
Share on other sites

jel moguće da ovi altec lansing zvučnici i dalje postoje i to baš ovaj model? 

 

i u zdravlju da te služe!

 

 

Treb'o si neke s drvenim kutijama :c

Tražio sam atp3 ili microlab fc330, ovi su prvi naišli i reko' jebo mater jel moguće da ću konačno da ih zabodem :D

 

Oakley op op, одличан избор, врхунска су им стакла. Јеси ли их код нас узео или поручивао?

 

Ovaj model nema kod nas, plus je kod nas naravno Oakley skuplji. Narucio sa zvanicnog sajta na adresu u Austriju, pa ce da mi donesu odande.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...