Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Drugovi, idem sutra u Kinu na nedelju dana. Kakva je situacija tamo sa cenzurom na netu? Čitao sam da su fb, yt i twitter blokirani. Da li whatsapp i viber rade? Najbitniji će mi biti Google da bi došao do informacija o turističkim atrakcijama i sličnim stvarima.

Pretpostavljam da free vpn neće raditi posao pa mi preporučite neki koji nije preskup i koji može da se kupi na nedelju dana, i po mogućnosti koristi na više od 1 uređaja (androida)

Živi bili!

Link to comment
Share on other sites

Pulp fiksn na rts1 ko zeli da obnovi gradivo

 

If Butch goes to Indochina, I want a nigger hiding in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.

 

Ne znam sto ali mi je ovo najjaca replika u celom filmu i Busemijeva scena kada predaje sat.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Drugovi, idem sutra u Kinu na nedelju dana. Kakva je situacija tamo sa cenzurom na netu? Čitao sam da su fb, yt i twitter blokirani. Da li whatsapp i viber rade? Najbitniji će mi biti Google da bi došao do informacija o turističkim atrakcijama i sličnim stvarima.

Pretpostavljam da free vpn neće raditi posao pa mi preporučite neki koji nije preskup i koji može da se kupi na nedelju dana, i po mogućnosti koristi na više od 1 uređaja (androida)

Živi bili!

Uf, evo pokusavam da se setim za viber i whatsapp, ali ne ide.

Znam da je fb blokiran, ali ako imas nekog naseg tamo, oni bi trebalo da znaju kako da se probije to.

Gde ides? Peking ili nesto drugo?

I da, ides na nedelju dana, batali internet i aplikacije. :D 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ti IM servisi ne bi trebalo da su blokirani, konkretno ta dva nisam koristio, ali Skype i Gtalk rade bez ikakvih problema. Google i Gmail rade, to ne treba da te brine, sad koliko stvari moze da se nadje na engleskom to je vec pitanje, savet je da iskoristis vreme koje ces verovatno blejati na aerodromima usput za neko istrazivanje. Ali sto se IM-ova tice ne treba toliko da te brine pristup, uzevsi u obzir vremensku razliku kao i da moze da ti se desi da budes malo slogiran od jet laga par dana, a ides samo na nedelju dana, osim da nisi nesto do usiju zaljubljen najverovatnije bi ti jedine poruke bile "ziv sam, sve je ok" :)

 

U pogledu VPN-a ja nisam koristio jer mi nije trebalo, kad sam hteo da idem na FB sam se kacio preko Teamviewera na kucni komp :) S druge strane kolege su koristile ovaj https://www.strongvpn.com/, placa se ali nije neka drama. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Koliko me iznervirao word ... hoću da otvorim neki dokument i on pukne. A to je bio neki malo stariji fajl, pa sam se istripovao da je do toga (jer ga nisam dugo otvarao). Na kraju reinstaliram ceo office i stavim noviju verziju (što sam svakako planirao) kad ono isto. Protected view otvori ok, ali čim otvoriš "full" word, pukne. I na kraju krenem kroz safe mode, tu radi. I počnem da jurim onda add-inove i skapiram da se uvukao neki "send to bluetooth" pre jedno 10 dana, nemam pojma kako, možda kad sam nešto updateovao drajvere ili šta god, i on ga je bagovao. Morao sam sa nekim da podelim :)

Link to comment
Share on other sites

Pravda za Ćelu, jedan od boljih trol postova u poslednje vreme!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...