Jump to content

True Detective | Сезона 2


Recommended Posts

jer su jos nekome neke scene u ovoj drugoj epizodi kriminalno odglumljene od strane vince vaughn-a... ili sam istripovao 

 

mada mi nije ubedljiv u svakom slucaju :D

Da, i meni se nije svideo pre svega u sceni kad su nasli onog drugara mrtvog pri kraju epizode, ali sta znam, opet mi je ok u odnosu na ocekivanja

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Spirom sezona je meh ali opet i on je kriv sto rusi sneska ovima kojima se svidja :D 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i u tome se slazem veoma gledljivo u moru govana je super :)  ali nije hit ko prva sezona :D  

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mcconaughey-supercut.jpg

 

 

Vince mi je interesantan, lepo glumi a i fino napisan lik dok Colin smara kao i zenska detektivka.

Mladi detektiv sa PTSD gluma na nivou glavnog lika iz bekstvo iz zatvora, namrsti se da izgledas badass a gluma mozda u tragovima  :) 

 

Nije da prva sezona nije imala mane npr meni je najvise smetalo kako su zbrzali i pojednostavili kraj. 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

heh, meni je utisak glavnim glumcima obrnut... tj da su farel i mekadams bolji osetno od vona (neprestano sam pod utiskom da se vins muči sa tekstom koji mu je napisan...kad ima tihe trenutke gde je samo gluma telom i licem tu je zaista impresivan, al kad krene u govorancije ja mu prosto ne verujem da razume šta priča =o(

tejlor kič jeste najslabiji glumački od glavne četvorke, mada glavni problem njegovog lika, vudroua, nije ptsd nego što je closetted ghay in denial

 

za moj ukus treca epizoda je bila ok, mada je nekako počelo da me smara sto su svi toliko multiple level sjebani...ivf/spermbank scena je bila u fazonu "dobro je što ovaj ne ide okolo i ubija sve redom" ono, zlostavljao ga otac, izgubio 5 mil $, drka ga pijani mayor za pare, ubijaju oko njega i sad još ne može žena da mu zatrudni...pa ffs...uglavno zbog načina ne koji je sve predstavljeno više je interesantno šta se desava tim likovima nego što me zanima ko je ubio caspera (i sad dal je ubistvo tog vonovog henchmena copycat ili isti lik/grupa ubija oko vona da bi ga sjebali)

 

što se tiče priče "nema šta bolje da se gleda" - ide atm i halt and catch fire i zabavne stvari tipa unreal ili amy schumer...uskoro krece novi rectify...ovo je dobra serija,  nije shit koji trpiš jer nema bolje...

 

za kraj...

fred ward je najveći car u ovakvim ulogama (also remo forever! ;o)), kako niko nije snimio nešto sa njim i robertom forsterom kao 2 matora murkana od koji se ne zna koji se vise raspada od alkohola i koji je okoreliji, nije mi jasno =o))

Link to comment
Share on other sites

Manje-više se slažem sa Koletom oko glume, jedino što mi Vonova uloga nije kao da ne zna šta priča, nego je loše napisana kada treba da bude zajeban. Picolato je hteo da napravi moskrija koji je krenuo putem legalnog biznisa i to nije umeo da napiše (bar mi tako deluje za sada). Kod Kiča sam se razočarao što ga sputava njegova orijentacija, jer je njegovo rešenje (pustite me svi ja samo želim da sednem na svoj bajs i osetim vetar u kosi) dosta neozbiljno, a on ne daje znake neozbiljne i nezrele osobe u svemu ostalom.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Izmedju 2. i 3. epizode sam opet pogledao prvu sezonu i opet sam ostao bez reci koliko je dobra serija...ove tri epizode druge sezone mi za sada nisu ni 2 % filinga od prve sezone...sumnjam da ce se nesto drasticno promeniti ali cu nastaviti da pratim...za sada 1/10

Edited by SunshineFML`

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Jel grešim ako mi se čini da u stvari žena hoće da ga skenja, i da je to skontao na kraju epizode?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jel grešim ako mi se čini da u stvari žena hoće da ga skenja, i da je to skontao na kraju epizode?

Isto mi je nekako ostao utisak da ona na neki nacin stoji ili ima udela u svemu sto mu se desava, ali vidis, nisam onu njegovu zamisljenu facu protumacio tako, verovatno jer sam previse fokusiran kako glumi a ne sta zeli da kaze... bilo bi zanimljivo da si u pravu :)

Link to comment
Share on other sites

Kad je scena pucnjave u seriji najdosadniji deo iste, izem ti seriju onda

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...