Jump to content

True Detective | Сезона 2


Recommended Posts

Mozda i nije hteo da ga ubije, vec da ga zaplasi ili sta god. Prica je ovde i dalje dosta zamrsena, samo mislim da cemo na kraju ove sezone znati malo vise o svemu, s obzirom da se na kraju prve sezone nikada nije skroz do kraja otkrila istorija one porodice iza koje je stajao green man, ako se dobro secam. Slazem se da bi bilo totalno glupo da je stvarno hteo da ga overi, a da ovaj ipak prezivi, no glupo je suditi dok ne vidimo trecu epizodu.

Link to comment
Share on other sites

u jaja puca, tj donji stomak, jer mu je to trejdmark. mozda je pucao solju umesto sačmom, kao killbillov brat u beatris kido, pa ga je powredio, ali ne i powredio

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hah, svi u spojlere! Ja ne otvaram topik ukoliko nisam odgledao poslednju epizodu, za svaku seriju vazi to pravilo! (nekad gotivim da se spojlujem)

Meni je bilo logicno da ne zeli da ga ubije, vec da ga zaplasi.


Zasto bi imao ogromnu masku ptice ako zeli da ga ubije?
Nije bilo krvi. Izgleda da ga upucao na isto mesto kao sto je pucao i onog pre njega. Dakle to je bila nekakva poruka. Interesantno je sto je ubica od pocetka tu.
Super sezona, jedina mana (po meni) je sto ima toliko likova. Kao cetiri glavna, mozda je to puno za seriju od 8 epizoda. Videcemo. Svidja mi se, jedva cekam novu epizodu.

Link to comment
Share on other sites

Al si se nasrao. Pogledao sam 2 epizode i rekao sam da mi se ne svidja kraj druge epizode. Nisam ni spominjao druge stvari koje mi se ne svidjaju. 

 

Izgugluj sta ja bandwagon.. 

Na osam strana hvalospeva napisao sam JEDAN jebeni post, o JEDNOJ stvari koja je glupa, i vec sam naporan i treba da prestanem da trolujem ???

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Kazem cliffhanger scena je glupo napravljena. Postoje dva scenarija i oba su glupa. 

1. Hteo je da ga ubije: Nije moguce da nije provalio da ima pancir, samim tim scena je glupa. 

 

2. Hteo je da ga zaplasi: Kako je znao pre nego sto ga je upucao da ovaj nosi pancir ? Zasto bi overavao lika kojeg samo zeli da zaplasi ? 

 

Valjda bi bolje bilo da ga je upucao jednom i otisao, kao "misleci" da je mrtav. Tako bi i Velkoro mislio da je preziveo na srecu, zato sto je nosio pancir, i bio bi ubedjen da je zaista hteo da ga ubije bez razmiljanja. Bio bi prilicno zaplasen. 

 

Ovako, kada Velkoro prezivi, moze samo do dva zakljucka da dodje. Ubica je retardiran, ili je hteo da me zaplasi. Sto celu scenu kako je napravljena cini prilicno glupom.

 

 

Edit: Sad sam vec i sebe napeo pokusavajuci da obrazlozim. 

Edited by SpiRo
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je isto smor, previše se trude da nešto budu ozbiljni i duboki kako bi imitirali (neuspešno) prve sezonu, umesto da sezona fura neki svoj trip  i atmosferu.

  • Upvote (+1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...