Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

mozes ti to i bolje vudu!

 

E da ovaj novi Tarzan, wtf nije toliko njesra kao sto bi se moglo ocekivati. Sta vise, nekako je zabavan ! Zanimljiv je, dobri efekti, solidan zaplet, kraj malo klimav ali sve u svemu poprilicno zabavan :)

Nekako nema patetike u kolicini u kojoj sam ocekivao

Blood Father, steta sto gibson nema vise scena u filmu u kojim onako odlepi :) film je prevrh

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Le conseguenze dell'amore
http://www.imdb.com/title/tt0398883/?ref_=nm_flmg_dr_18

Sorentinov drugi film. Opasan film. Kao i svaki Sorentinov ništa nije slučajno, sve ima svoj uvod razdradu i kraj, ponetu, suštinu. Dosta podseća Youth na ovaj film po načinu snimanja i nekim temema. Sjajno i dosadno i neočekivano i vrhunski.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

El desconocido (Nepoznato - ili kako bi na Rts-u rekli - Osveta :) )

http://www.imdb.com/title/tt3169770/

Uhvatio sinoc na tv-u, prilicno zanimljiva akcija. U svakom slucaju, da je bila holivudska produkcija, verujem da me film ne bi privukao uopste. Klinci odglumeli odlicno, napet je film, vredi pogledati. Kraj kao kraj, moglo je mozda i malo bolje, ali sam zadovoljan utrosenog vremena.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2016 at 7:40 AM, Lex said:

M7

Ja sam otišao da gledam ekipu careva koji caruju protiv zlikovaca i to sam i dobio.
Beskrajno zabavno carevanje.
Čak sam i zviždukao reodsviranu temu dok sam izlazio iz sale.

Zviždućite i vi!

 

ja sam bio u fazonu indexovo radio pozoriste :(

Inace, zena (ne kole) me tera da idemo opet da gledamo :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Strava film. Japanski psiho horor drama nije zanr od kog ocekujem filmove koji bi se meni svideli ali ovo mi je bilo super.

 

Strasno dugacak i dobar build up, stalno nekakva tenzijica jezica prolazi i osecaj da nesto nije u redu i bas drzi iako je "sporo" i onda drugi deo gde acully krece agonija i teskoba glavnog lika koja je odlicno prenesena, na momente tesko cak meni bilo. Ima dosta staticnih kadrova gde se po par minuta odvija radnja (u sobi npr) sto bas daje na atmosferu, kao da pored tebe neko to radi. Ima par scena mucenja (ali nije to ono hostel mucenje) ako je neko bas alergican na to, ali meni nije smetalo, druge stvari su mi odvlacile paznju, dijalozi su mi sjajni bili isto, atmosfera je nekako mnogo dobra i upecatljiva, strasno dobar spoj (ljubavne?!?!) drame i horora, taj neki utisak. Never stick your dick in crazy

 http://www.imdb.com/title/tt0235198/?ref_=nm_knf_i2

 

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam prvi put u životu odgledao The Shawshank Redemption.

Da, prvi put. I jasno mi je sad zašto je ovaj film na mnogim "Top 10" listama, ima sve što bi "film za uspeh" trebao da ima. Meni lično ok, a dok sam gledao najviše me sve nekako podsećalo na forest gampa, odnosno kontam da su autori foresta mnogo fazona pokupili iz ovog filma, plus nadogradili. Ja lično foresta skoro uvek odlgedam kad ga uhvatim na tv (iako TV gledam jednom u 3 meseca), nisam siguran da bi slično bilo i sa ovim filmom. Ali svakako preporuka, prođe brzo 2:20 realno. 

Link to comment
Share on other sites

Zapravo fun fact: 1995. godine su u konkurenciji za Oskara bili sledeći filmovi: Forest Gump, Pulp Fiction, The Shawshank Redemption, Four Weddings and a Funeral i Quiz Show. Pobedio je Forest Gump ali je interesantno da su bila u isto vreme bar tri do jaja filma u opticaju.  

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, togFU said:

životnu priču glavnog lika, to neko "putovanje kroz vreme", oba traju 2+ sata i imaju sličan tempo, takođe kontam da trigeruju slične emocije...

http://www.imdb.com/title/tt0319061/

Odgledaj Big fish, ako nisi.

@topic 

Odgledao pre neko vece After.Life

http://www.imdb.com/title/tt0838247/

Moglo je bolje, mada ne mogu da kazem da zalim sto sam ga pogledao. Gledao sam i gore :)

 

 

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...