Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Odgledah sinoć Lights Out (2016)http://www.imdb.com/title/tt4786282/

MV5BMTg1OTkxNDgyMV5BMl5BanBnXkFtZTgwMjEzNTc0ODE@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Baziran je inače na istoimenom short filmu od pre dve godine od 2 min koji smo siguran sam svi pogledali, linkovan ispod. Dobar štos je što su iscimali Lotu Losen iz originalnog shorta da napravi uvodnu scenu za film, praktično identičnu kao što je short.

Što se samog filma tiče, šta ga znam ... ova Tereza Palmer koja je neka kombinacija ćerke Vanese Paradi i one mučenice iz Twilighta i Riz Viterspun nije toliko loša. Glavni klinja je očaj živi koliko loše glumi, Maria Belo standardno OK, mada od nje nisam očekivao da će biti loša.

U svakom slučaju može da se pogleda kod kuće, ja sam slučajno u bioskopu pogledao jer prolazih pored Doma Sindikata i kao daj da vidim šta ima. Posebno gotivan detalj je što smo bili sami na projekciji, dvoje ljudi u onolikoj sali 1 što verujem može da se dogodi samo u Domu Sindikata, prava atmosfera za horor. btw, iz onog DS su sve izbacili, zatvorili onu klonju dole, nemam pojma šta se događa ali baš deluje sablasno onako prazno. Naravno, kvalitet slike i to je krš, ali nije ni ovo vizuelno ne znam kakav film.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mohr said:

keanu,niste ga bas nesto nahvalili ali meni super legao,nesto novo u moru svega vec vidjenog,8/10 i da,macak car kao i cela crnacka ekipa,bukvalno nije bilo nekog da kazem da me nervirao :D

http://www.imdb.com/title/tt4139124/

a jel ova dvojica likova sad glume u svemu zajedno, kao onaj zek i onaj drugi što sam mu ime zaboravio?

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lucky said:

a jel ova dvojica likova sad glume u svemu zajedno, kao onaj zek i onaj drugi što sam mu ime zaboravio?

ček, je l' moguće da ne znaš? mislim, čisto sumnjam i verovatno sam pogrešno razumeo, ali evo za svaki slučaj :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Key_%26_Peele

Dakle, oni su se "probili" zajedno, tako da mi je i logično da ih angažuju za neke druge projekte zajedno...

 

Link to comment
Share on other sites

On 08/07/2016 at 6:16 PM, Kole said:

Gledana HD rip kopija sa nekog arapskog kanala (minimalna cenzura + arapski hardcoded titl),

Ako stignem, radim prevod na srpski, InshAllah

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, togFU said:

ček, je l' moguće da ne znaš? mislim, čisto sumnjam i verovatno sam pogrešno razumeo, ali evo za svaki slučaj :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Key_%26_Peele

Dakle, oni su se "probili" zajedno, tako da mi je i logično da ih angažuju za neke druge projekte zajedno...

 

iskren da budem meni je ovaj viši ćelavi poznat kao voditelj smešnih životinjskih videa sa animal planeta :)) ovog nižeg nisam ni video sve do nekog filma ili serije tipa fargo ili tako nešto :)

Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2016 at 8:53 PM, tortky said:

Novi Betmen je kriminalno loš :(

sve jasno, meni je bio ok, ali je tebi Deadpool bio do jaja :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, f4ts0 said:

Ako stignem, radim prevod na srpski, InshAllah

tako treba mustafa ibrahime, u alahovu slavu

inace, kome se nije gledala arapska verzija izasao je webrip Nice Guysa, bez cenzure i hardcoded titlova, 1080 milina

Link to comment
Share on other sites

Jason Bourne
http://www.imdb.com/title/tt4196776/?ref_=nv_sr_1

Razočrao me film. Imao sam velika očekivanja a ispostavilo se da je epizoda 07 sezona 05, dakle, filer epizoda serije koja je popularna. Osim nenormalnog kasta film nema ništa, čak je i dosadan. Na početku ima scena u Atini koja je vrhunski snimljena i vrhunska je ideja. Sve ostalo je baš bezveze. Kao da su hteli da snime kraj za prva tri filma a da je pri tome potpuno nepovezan sa krajem trećeg filma...

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bolkonski said:

Jason Bourne
http://www.imdb.com/title/tt4196776/?ref_=nv_sr_1

Razočrao me film. Imao sam velika očekivanja a ispostavilo se da je epizoda 07 sezona 05, dakle, filer epizoda serije koja je popularna. Osim nenormalnog kasta film nema ništa, čak je i dosadan. Na početku ima scena u Atini koja je vrhunski snimljena i vrhunska je ideja. Sve ostalo je baš bezveze. Kao da su hteli da snime kraj za prva tri filma a da je pri tome potpuno nepovezan sa krajem trećeg filma...

Kakav Two Face ovaj Bole, sinoć je pevao drugačiju pesmu

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Гледао сам Ghostbusters 3 синоћ.

Да су узели ролне прва два дела, довели исту екипу да се "уживо" исере по њима и ништа да не проговоре при томе, и да све то траје два сата, боље би испао филм.

Ужас, не знам са које стране бих пре почео да пљујем.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, brue said:

Гледао сам Ghostbusters 3 синоћ.

Да су узели ролне прва два дела, довели исту екипу да се "уживо" исере по њима и ништа да не проговоре при томе, и да све то траје два сата, боље би испао филм.

Ужас, не знам са које стране бих пре почео да пљујем.

genijalan mi je twist sto je film kapiram totalno u girl power fazonu, pa su onda krenuli oni sami da okolo sire "ako vam se ne svidi film totalno ste sovinisti" posto je sam film njesra.

Link to comment
Share on other sites

taj rad
sve odmerene kritike po netu su u fazonu "uopste nije problem sto su ghostbusteri zhene, nego sto film efektivno nema scenario (a ono sto ima je djubre) pa se one lome da ga ucine malo zabavnijim" ali, sto kazu braca ameri, ne mozes polirati govno ;oP

inace pogledao Hologram for the King...Tom Tikver rezirao po knjizi "nekog lika tm" =o) Tom HEnks u glavnoj ulozi....shajaznam, cudan film al mi se svideo...doziveo sam ga ko suptilnu kritiku amerike naravno =o)

Link to comment
Share on other sites

А није само ствар у сценарију... ове четири једноставно нису ни мало смешне ни харизматичне. Дебела је већ пословично иста и досадна, цркиња је баш то - "цркиња" (сваки могући стереотип о црнцима су јој прилепили), а врхунац је oна Мекинон која покушава да скине Мораниса и епски фејлује у томе, толико да је екстремно иритантна. Иритантнија ми је била него Гиленхал у Бетмену, што је невероватан "успех".

Могли су да дресирају четири шимпанзе да им одраде ово све и да боље одглуме.

Сви, али баш сви убачени cameo-и, само нервирају што уопште и постоје и што просто додатно посеравају "прави" GB серијал.

Сценаристима, продуцентима и редитељу треба забранити да више сниме ишта.

 

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Mekinon tako glumi (na osnovu trejlera koje sam odgledao i nekih klipova) jer su joj tako rekli da glumi pošto u SNLu ima takve epizode koje su baš popularne. U stvari sve četiri su, kako se ono sa srpskom kaže, tajpkastovane, jer se ide na siguricu, pa dokle dogura dogura. Debela i Vig su sada verovatno najpopularnije komičarke, a ove dve su u usponu, pri čemu je Mekinon veoma ozbiljna glumica a crnkinja je stendap i dosta poštovana u komičarskim krugovima. A i crna je. Hehe.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...