Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

On 1/16/2017 at 11:43 AM, Lucky said:

The Descenthttp://www.imdb.com/title/tt0435625/

MV5BMjA5NzQ1NTgwNV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjUxMzUzMw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Nekako sam propustio ovaj film i slučajno sam naleteo na njega pre neki dan. Kasnije videh da je loše prošao generalno jer se pojavio u slično vreme kada i London napadi 2005 godine pa nije dobio priliku da bude ispromovisan. Nevezano za to, super razbibriga za veče kod kuće. Dobar početak, kasnije fina "napetost" koja cepa celim filmom, skučen prostor, interesantan kraj. Mali hint je da zapravo postoje dva kraja, UK i USA, pa pokušajte da pogledate oba.

The Descent 2 -  http://www.imdb.com/title/tt1073105/

MV5BMzZhZTEzMzEtOWU4Ni00YjI1LTljMGYtZmZkMThjZjMxYzg5XkEyXkFqcGdeQXVyMTQxNzMzNDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Odgledao sam i drugi deo, naravno očekivano je lošiji nego prvi ali zapravo nije toliko loš. Dopada mi se što ne prezaju od nekih dosta hardcore situacija. Tradicionalno su ga krajem malo pokvarili, ali mislim da su hteli da naprave osnovu za nepotrebni nastavak, ali ne ni clifhengerom nego nekim neobično nakalemljenim dodatkom.

Link to comment
Share on other sites

Frontiere(s) - http://www.imdb.com/title/tt0814685/

MV5BMTIyODk1MDMzOF5BMl5BanBnXkFtZTcwMTY2MTU2MQ@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Francuski "horor" iz 2007 godine. Ekipa "krimosa" pobegne iz Pariza nakon konflikta sa policijom i nađu se u malom motelu za koji će se ispostaviti da ga vode neo-nacisti :) Film je baš solidno nafilovan nasiljem ali je interesantno videti francuski pogled na tu tematiku, ima taj njihov "šmek".

Link to comment
Share on other sites

Nocturnal Animalshttp://www.imdb.com/title/tt4550098/

MV5BMTYwMzMwMzgxNl5BMl5BanBnXkFtZTgwMTA0MTUzMDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Meni se dopao, iako nisam preveliki fan Džejka, a moram reći ni Ejmi. Šenon je sa druge strane gotivan a ovog Erona quicksilvera nisam ni prepoznao :))

Drži pažnju, fina atmosfera, napeto od početka do kraja. Malo se razvlači u početku ali kasnije dođe na svoje.

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li je zbog toga sto sam ga pogledao prvi put tek pre nekoliko dana, ali no country je jedan od najboljih i najtezih trilera za shvatiti koje sam pogledao do sada a pogledao sam ih brdo... krivo mi je samo sto ga ranije nisam pogledao jer ga imao na hardu tipa od 2009, isto mi se desilo i sa prestizom pa sam bio oduvan...

run all night necu ni da komentarisem jer djubre od filma ne zasluzuje pomen, ako se dobro secam ti si ga ocenio sa 8 ili 8.5 sto mi izaziva smeh i diskredituje te iz bilo koje dalje komunikacije vezane za filmove.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

upravo sam proverio svoj profil na imdb i ocenjen je sa ocenom 7,non stop sa ocenom 8,kontam da si pomesao ta 2 filma ali skroz nebitno,country for old men je stvarno dobar film ali ne znam iz kog razloga je tebi bilo tesko shvatiti ga,probaj sa mullholland drive i uvideces neku novu dimenziju

Link to comment
Share on other sites

dada pardon, non-stop je u pitanju, mada su djubre i jedan i drugi.

no country prica jednu pricu koja gubi svaki smisao kada umru prvo vudi, a potom i brolin i pravi totalnu mozdanu pometnju... kako pricas, deluje da si ga shvatio na prvu loptu bez ikakvih problema sto mi deluje sumnjivo. tom logikom, mogao si da mu predlozis shater, prestiz, memento, doni darko, memoris of a murder i slicne...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...