Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Fejlovao si u početku, kada si predložio rekiju film. Posle mogu da se složim sa tobom sa tobom da ima komplikovanijih filmova za gledanje. 

Inception je rip off animea Paprika.

evo i jedna brutalna scena:

 

sada može lock!

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja sam ga skinuo misleci da cu gledati "passangers", ali sam vec u prvoj sceni primetio da sam fejlovao jako... dadoh mu priliku i nisam se pokajao, marki i rasel na nivou!

alfa i mohr, da zanemarimo to sto je fejlovao jako kod predloga filma, koji su to filmovi komplikovaniji za gledanje? dajte filmove iz X < 2015, ne film vec filmove, jer ste mnozinu i pomenuli, i ne, inception nije komplikovaniji.

prvi razlog zbog kojeg pitam je jer volim dobre komplikovane filmove, drugi razlog je taj da bih mohru mogao da kazem da ne lupa gluposti.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, nikita_ said:

Svi filmovi ikad Bele Tarr

that was easy.

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, mohr said:

upravo sam proverio svoj profil na imdb i ocenjen je sa ocenom 7,non stop sa ocenom 8,kontam da si pomesao ta 2 filma ali skroz nebitno,country for old men je stvarno dobar film ali ne znam iz kog razloga je tebi bilo tesko shvatiti ga,probaj sa mullholland drive i uvideces neku novu dimenziju

A kako si ti shvatio mullholland da te pitam? Posto sam provalio masu kvazi intelektualaca kojima je finalni argument "ah jesi li skapirao eraserhead ili mullholland drive". Mislim ja obožavam linča, i ništa nisam skapirao, što mi ne smeta da uživam u tripovima.

A inače ocene na imdb i netflixu i slicno su stvarno trololo 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, voodoo_ said:

Deluje taman kako treba, a ima i domaći titl o/ \o

Pogledaj i "The girl with all the gifts". Ima pristojna kopija.

Imho, "Train to Busan" je debelo precenjen za to koliko ga preporuchuju na sve strane, sumnjam da je weaboo fegetluk na delu.

 

I pichko, vikend prodje, a hots nishta...

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Train to Busan je ok film, ali mimo malo drugačijeg pogleda na to kako se ponašaju zombiji nema ama baš ništa originalno u njemu niti "šokantno". Ali je ok za pogledati.

Spectral http://www.imdb.com/title/tt2106651/

MV5BMDVlMzQ4MmUtOWZmOS00MmNiLWJhMmUtZmI0ZGM5MmZlZDJlL2ltYWdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNjY1OTY4MTk@._V1_UY268_CR5,0,182,268_AL_.jpg

Film je kao jedna misija Gears of Wara na primer. Isti fazon likova, sličan dizajn oružja, tipični "mozak na off" akcioni film u kojem u Moldaviji pričaju poljsko-ruski a sve snimano u Budimpešti, gde drugo ofc. Simpatična razbibriga, ali bukvalno kao jedna misija GoWa.

Fantastic Beasts and where to find themhttp://www.imdb.com/title/tt3183660/

MV5BMjMxOTM1OTI4MV5BMl5BanBnXkFtZTgwODE5OTYxMDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Nisam fan Harija, nemam pojma šta je trebalo da očekujem ali je meni ovo predosadan film, jedva sam čekao da se završi.

The Autopsy of Jane Doehttp://www.imdb.com/title/tt3289956/

MV5BMjA2MTEzMzkzM15BMl5BanBnXkFtZTgwMjM2MTM5MDI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Matori Brajan Koks u ulozi patologa koji rešava slučaj nepoznate mrtve devojke sa neobičnim povredama. Nije loš film zapravo, izuzev što:

 

U prvih na primer sat vremena filma sve što se događa sa strane "horor" elemenata biva racionalno objašnjeno i ta atmosfera je odlično izgrađena. Ono, nešto se čuje iz ventilacije, ispostavi se da je mačka, otvaraju se vrata frižidera za mrtvake, ispostavlja se da nisu lepo zatvorena, ali napetost je na vrhuncu kako oni lagano otvaraju ovu na stolu i spoznaju neke stvari. I da su do kraja tako razvili radnju, ubacili neki fazon da su se ovi nešto istripovali ili šta god, film bi bio pun pogodak.

Ovako dođe do razvoja događaja u tipičnom horor-undead-duhovi fazonu i onda to malo sve bude bezveznije, ali i dalje nije loše.

Inače sve vreme se pitam ko je ova koja glumi i zapravo me više zanima kako joj nije bio smor da leži nepomično na astalu ko zna koliko dugo i da nema ni jednu jedinu rečenicu u filmu ... posle vidim da je zapravo neka manekenka da budem.

Olwen-Kelly-Website-5.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Babadook - http://www.imdb.com/title/tt2321549/

Doslo mi da udjem u tv i zadavim onog klinca u par trenutaka. A od filma sam ocekivao nesto strasnije.

 

Don't breathe - http://www.imdb.com/title/tt4160708/

Prica mi je delovala kul, mada nisam odusevljen. Klasican intense horror, ali kao da fali mnogo toga.

 

Absolutely anything - http://www.imdb.com/title/tt1727770/

Nije lose, za opustanje, par prilicno dobrih scena.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Odgledah konacno Eternal Zero, nije sto sam ja u pitanju i sto je japanci, ali super film, poslednja scena sabija (da, znam da to nije poenta filma, al jbga kad sam lozana:))

edit, a veceras idem i do "bioskopa" da pogledam assasins creed, da me ne kritikuje vudu :D

edit, pomesao sam te onda sa nekim, mzoda stankom:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dule_smor said:

Odgledah konacno Eternal Zero, nije sto sam ja u pitanju i sto je japanci, ali super film, poslednja scena sabija (da, znam da to nije poenta filma, al jbga kad sam lozana:))

edit, a veceras idem i do "bioskopa" da pogledam assasins creed, da me ne kritikuje vudu :D

edit, pomesao sam te onda sa nekim, mzoda stankom:)

 

Sranje je film, bice ti zao para i vremena, bolje nesto drugo izaberi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...