Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

14 hours ago, Čamuga said:

ja upravo odgledao Arrival, za mene 10/10 sve osim kraja, nekako mi ostao nedorecen ili sam previse iznenadjen

10/10 и од мене, али како недоречен? Управо чиста десетка јер је поентирао на крају и заокружио мисао.

 

Цео филм је о Сапир-Ворфовој хипотези, где ванземаљска цивилизација дарује човечанству свој језик, чијим коришћењем се мења перцепција времена, могу да виде будућност у виду сећања.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Corey said:

10/10 и од мене, али како недоречен? Управо чиста десетка јер је поентирао на крају и заокружио мисао.

jasno je meni oruzje = jezik heptapoda i da imamo 3k godina da ga naucimo/koristimo prica i svega sto se vrti tu. Ono sto mi fali malo je  vise price oko bas tih 3k godina u buducnosti, nisu tu bas nista objasnili, nikakav razlog ili nesto zbog cega ce ljudska rasa njima biti potrebna, isto nisu ostavili nikakav trag da ce biti nastavak.


Kako sam ja video  sve se svodi na njenu slobodnu volju da li ce da pusti da stvari idu svojim tokom ili ce promeniti zbog bolesti cerke i porodice.   

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2016 at 0:23 PM, absolute said:

Ima i kad kaze nesto na kome je jeziku - u filmu kazu English...prevod "Srpski"

:D

čak mislim da ima i tajpo i da piše "srspki" ili "srpksi" :))

 

On 12/7/2016 at 0:16 PM, Corey said:

Превод је стварно жасу, "Бетмен и Робин" : ((((((((((

realno, nisam ni ja skapirao poentu za tim. ako je već fazon da bude nešto prepoznatljivije, mogli su da stave Paja i Jare :))

Inače sam imao isti "problem" kao nikita.

Link to comment
Share on other sites


EDIT: Da dodam i http://www.imdb.com/title/tt3774114/ Snowden (2016)

Mozda samo mene iritira ovaj glumac, takodje i pokusaj da skine glas je jako iritantan kroz ceo film, prica je manje vise izneta s tim da mi deluje kao da su dosta stvari i izmislili i dodali (neke wow tenzija scene) kako bi film bio prodavaniji... citizen four originalni dokumentarac mi je bio mnogo zanimljiviji


http://www.imdb.com/title/tt2140479/?ref_=nm_flmg_act_6

Ocena po meni prevelika, a opet je bolji x2 od Equalizer-a sa Denzelom... 
 

 

dosta stvari je ostalo nedoreceno, verovatno ce biti drugi deo

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Sausage Party

http://www.imdb.com/title/tt1700841/

 

Animirani film koji niko normalan neće dati detetu da gleda. :)

F-bombe na sve strane i totalno iseravanje po političkoj korektnosti. Puno omaža i referenci, što na fiktivne što na stvarne likove.

Lično mi je bilo pomalo iritantno i forsirano, ali me vuklo sve do kraja da vidim po čemu će da udare u narednoj sceni.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Mozda kasnim ali, pogledao sam ovih dana Looper koji sam razvlacio vec godinama po nekim hardovima, film je neverovatno los, a editovana njuska Gordona Hjuita i Brusa Vilisa mi izaziva poriv da udarim cudoviste lopatom. Tako smara film u pokusaju da bude misticno komplikovan sa forama o putovanju kroz vreme da je agonija.

 

Isto tako uzeo da pogledam Suicide Squad i odustao posle 20 min, nastavicu iz radoznalosti ali vecu kolicinu losih zlih likova niti razbacaniju pricu nisam skoro pogledao.

 

Free State of Jones - prosecan film sa donekle dobrom pricom, ok za ubiti 2 sata, vecinu negativnog mi je vise izazvalo sto je prica donekle prezvakanai previse eksploatisana poslednjih par godina.

 

Edit: Life after Beth 2/10.

Edited by shpanac
typos n shit

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...