Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

veliki je uspeh da i dalje postoje.

ja sam pre jeleni pevao u krevetu "moja zena lezi kraj mene" unjakvim glasom, pretila je razvodom.

odnosi semna blok aut

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

je l' neko video u poslednje vreme kojekakva svetla na nebu koja formiraju razne oblike i nestanu nakon nekog vremena?

 

ortak mi je pricao da je video svetla koja su prvo u liniji, pa formiraju krug / trougao / kvadrat i nestanu. onda smo na moru videli 3 svetla koja su bila u liniji, blizu jedna drugom, koja su svetlela drugacije od bilo cega sto sam do sada video...nestala su posle jedno pola minuta takodje

 

bez esid fora, bio sam potpuno strejt

Edited by vlada_
  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Vanja drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

haha, pa nije nemoguće, znaš i sam kako te gužve idu u talasima, ono u 15 do 8 i 15 do 9 uvek bude gužve, ali zato u 8 i 10 na primer nema i slično.

 

ali na primer, izlaz iz Radoslava Grujića na bulevar - nijednog automobila, posle na bulevaru po semaforima max 2-3 automobila u nizu ne više od toga, tamo centar isto kul i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

To je dobro zapažanje :)

 

Al sad malo da se nasmejemo - ja sam zapravo hteo da kažem Vojvode Šupljikca jer nisam mogao u sekundi da se setim Žarka Zrenjanina (kako inače zovem i nadalje tu ulicu bez obzira na promenu imena) ali sam uspeo da pomešam tu ulicu sa Radoslava Grujića :)) 


Pri čemu zapravo zaista tu ulicu tako zovem a ne Božidara Adžije, mnogo ima tih dž pa se lomi jezik :)

Link to comment
Share on other sites

deo moje istorije na koji nisam preterano ponosan :(

realno "tekstovi" su im se lako pamtili, a mladi mozak je bio neopterecen integralima i programskim jezicima ...

sto, blokaut je vrhunski (not) bend. Ne treba se stideti nicega. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cak ni razvoja binga :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...