Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ok zasto pojedini clanovi imaju problema sa prilivm novh ljudi ovde? Takodje neki imaju vrv neki problem pa kada ne razumeju nesto,prozivaju iz istog razloga jer je ocigledno lakse da prozivs nego jednostavno da pitas ili da procitas dvaput da vidis sta je pisac hteo. Just why?

Link to comment
Share on other sites

Имају проблем са новима који  покушавају да се уклопе на силу :)) И ти би имао проблем да седиш са 5 другара у кафићу и приђем ја и почнем да причам као да се знамо 100 година :) Зато прво посматрај како ствари функционишу па се прилагоди :)

  • Upvote (+1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ok zasto pojedini clanovi imaju problema sa prilivm novh ljudi ovde? Takodje neki imaju vrv neki problem pa kada ne razumeju nesto,prozivaju iz istog razloga jer je ocigledno lakse da prozivs nego jednostavno da pitas ili da procitas dvaput da vidis sta je pisac hteo. Just why?

 

Prvo, nemamo problem sa prilivom novih ljudi vec sa prilivom retarda.

Drugo, to sto ja razumem mentalno izazvanu osobu ne znaci da zelim da je slusam.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mogu ja da gledam koliko hocu vase postove ali dzabe kad ih necu tek tad razumti.. Ovako i kad postujen nesto sa wtf izrazom neko (normalan) ce mi reci da se to ne uklapa.. A najvise mislim da je generacijski jaz.

Pa zovi kako hoces dok me ne upoznas imaj kakvo hoces misljenje jer me ne zanima.. Ov je internet i svako prica ko sta hoce na osnov svojih pretpostavki koje zapravo nemaju veze s vezm..

Edited by bulbasaur
Link to comment
Share on other sites

jebote gledam vrv sta znači, i ne kapiram i ne razumem, i gledam šta nije u redu sa mnom.

 

gledam šta je mašio na tastaturi, jebeno, tek sam sad skapirao

 

bulbusaure, vrv si pobedio

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nope.. Ali shvatanje i prihvatanje neke osobe kao retarda je drugacije.. Tj da ti pojasnim jer vidm da moram.. Ti mene vidis kao retarda na osnovu mojih (za mene) normalnih postova koje ne razumes.. Ja tebe sad trebam da smatram za retarda jer ne razumes moje normalne postove sto znaci da ovo vodi u fajt. Ali ne, jer razumem sve to i prihvatam takvu situaciju jer ocigledno drugi pristup ne mozes da prihvatis.

Link to comment
Share on other sites

upetlj'o se k'o pile u kučinu. dajte mu malo prostora, vidite da je tiltovao...

 

nije lako biti nov, pa se ne snaći i onda se raspravljati.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

I pritom kad kazem ti,mislim objektivno na osobu na direktno na tebe.. Da ne dodje opet do nesporazuma.. Jer kao sto rekoh nemam nameru ikog da vrejam pogotovo starije ckanove, samo hocu da vidte my side of story..

i da, sto se tice tastature. Jbg.. Do ne kupim drug fon.. Zamisli da se ne trudim na ovoj tatstaturi.. To bi tek bilo jebeno..

Link to comment
Share on other sites

Nope.. Ali shvatanje i prihvatanje neke osobe kao retarda je drugacije.. Tj da ti pojasnim jer vidm da moram.. Ti mene vidis kao retarda na osnovu mojih (za mene) normalnih postova koje ne razumes.. Ja tebe sad trebam da smatram za retarda jer ne razumes moje normalne postove sto znaci da ovo vodi u fajt. Ali ne, jer razumem sve to i prihvatam takvu situaciju jer ocigledno drugi pristup ne mozes da prihvatis.

 

 

Drugo, to sto ja razumem mentalno izazvanu osobu ne znaci da zelim da je slusam.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Možeš da imaš i 40 godina, kao recimo Vigorito, pa opet da budeš dement.

 

Generacijski jaz veze nema sa tim da li je neko retard ili ne.

исто тако и Аца има 12 година па је ретард

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...