Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

hvala na ukazanom razumevanju.. :)

p.s. Problem je u tome sto zapravo kucam sporo i gledam sta pisem iz istog razloga (zamisli da ne gledam) ali postoji onaj problem u glavi kod nas.. Npr.. Krenes da citas nesto i sad u recenici koja ide ovako: ja sam bo u carsiji i napo sm se ko stok.. Procitaces onako kako bi zapravo trebalo da pise jer ti mozak sam nastavlja reci na osnovu datih prvih i poslednjih slova.. Tako isto je i sa mojim pisanjem.. Trudim se maksimalno da vidim greske al mi neke prolete jer moj mozak registruje da su upisane tako kako bi i trebalo.

Link to comment
Share on other sites

Dosad se stvarno nisam mesao u ovu diskusiju, ali:

takodje volim da su recenice pune (bio sam jedan o boljih na sastavima iz srpskog pa mi je ostalo to po defaultu)

Dokaz da smo kao drustvo otisli u tri lepe pm. Aj makar napisi u koju si skolu isao da odem da bacim bombu ili nesto slicno. U stvari zao mi je sto nemam atomsku bombu, da ni bubasvabe ne prezive...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam na Diskaveriju da bi preživele :)

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

oldfegovi ne zele da prihvate smenu generacija!

i ja isto mislim.. Zato su se urotili oni ovako :P

Dosad se stvarno nisam mesao u ovu diskusiju, ali:

Dokaz da smo kao drustvo otisli u tri lepe pm. Aj makar napisi u koju si skolu isao da odem da bacim bombu ili nesto slicno. U stvari zao mi je sto nemam atomsku bombu, da ni bubasvabe ne prezive...

u frizersku :tf:

Link to comment
Share on other sites

Dosad se stvarno nisam mesao u ovu diskusiju, ali:

Dokaz da smo kao drustvo otisli u tri lepe pm. Aj makar napisi u koju si skolu isao da odem da bacim bombu ili nesto slicno. U stvari zao mi je sto nemam atomsku bombu, da ni bubasvabe ne prezive...

 

Ovo što reče over, zar nije ona fora kao - bubašvabe bi jedine preživele atomku? :)

 

hvala na ukazanom razumevanju.. :)

p.s. Problem je u tome sto zapravo kucam sporo i gledam sta pisem iz istog razloga (zamisli da ne gledam) ali postoji onaj problem u glavi kod nas.. Npr.. Krenes da citas nesto i sad u recenici koja ide ovako: ja sam bo u carsiji i napo sm se ko stok.. Procitaces onako kako bi zapravo trebalo da pise jer ti mozak sam nastavlja reci na osnovu datih prvih i poslednjih slova.. Tako isto je i sa mojim pisanjem.. Trudim se maksimalno da vidim greske al mi neke prolete jer moj mozak registruje da su upisane tako kako bi i trebalo.

 

OK, evo recimo ovaj post ti je na pola puta od tvog standardnog do normalnog, tako da vidiš da možeš! Prijateljski savet - možeš ti i dalje pišeš nerazumljivo, ali doći ćeš u situaciju da niko neće hteti da čita tvoje postove jer ne doprinose ničemu pošto ih niko ne razume i stvaraju napor kod ljudi. Neki će te staviti na ignore, neki samo preskakati postove i ostaćeš samo na hit listi ekipi koja će te juriti da te smara jer pišeš kao da ti srpski nije maternji :)

 

To što je forum ne znači da volimo da pišemo normalno i čitamo normalne (koliko je moguće) postove. Neće te niko (puno) smarati ako našeš neznam, ili jer/jel ili imaš neke sjajne bravure poput Čabketovih, ali ako ti od 10 reči u rečenici 8 napišeš pogrešno onda nema leba da "mozak sam nastavi rečenicu".

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi.. Kad mi se bude kucalo po pravopisu, kucacu tako. Kad ni se ne bude kucalo, necu kucati, jer ovde nema pravopisnog pravila so i dont care..much.. Tako da sto se toga tice, nemas pravo da me prozivas. Mnogo ste bre closed minded sto se tice svega ovoga.. Ja znam da se vi old fegovi (hvala shomi za ovo +1 kada dodjem za komp) drzite svojih misljenja koje delite ali ono give me a break.. Nov sam, razlicita su na razmisljanja (cak nemate ni pravo da me nazivate retardom al aj dobar sam covek pa necu da vracam), vremenom cete se naviknuti na mene pa ce vam moji postovi biti kao i svi drugi.. Mislim da je ovo trenutno punjenje jer ste izvalili da ste stagnirali sa svime ovde sto se tice sprdanja i podjebavanja pa ste nasli mene i vrv par drugih nad kime cete da ispoljite vasu energiju jer (sad konkretno ja) se zapravo desila promena na forumu i dosli nov sadrzaji koji su vama strani pa se krvnicki borite da je ne prihvatite.

  • Downvote (-1) 7
Link to comment
Share on other sites

Au laki pa ne znam sta da radim.. Mislim samo na ovom forumu me niko ne razume.. Mislim ne znam, bas se pitam svaki dan jel moguce da niko ne moze da me shvati od vas starijih.. Jbg stv se trudim maksimalno.. I slusam vas.. Ali jednostavno mislim da su nam drugacija razmisljanja o svemu. Sta ti mislis?

Link to comment
Share on other sites

Au laki pa ne znam sta da radim.. Mislim samo na ovom forumu me niko ne razume.. Mislim ne znam, bas se pitam svaki dan jel moguce da niko ne moze da me shvati od vas starijih.. Jbg stv se trudim maksimalno.. I slusam vas.. Ali jednostavno mislim da su nam drugacija razmisljanja o svemu. Sta ti mislis?

 

Koji je ovo engagement sa ovim "šta ti misliš?" nisam to video od blog postova na usa sajtovima :) Šalu na stranu, mislim da te sad malo zezaju za "vrv" i "stv", ali nema veze, to je simpatično. Ali evo vidiš i sam kako ovih nekoliko postova konverzacije ti već ide ok, bolje da ti ne citiram kako si pisao samo 3-4 strane pre ove. Siguran sam da i na drugim mestima ljudi imaju problema da te razumeju ali ti ne skreću toliko pažnju kao ovde, jer je ovaj forum poznat po tome da skreće pažnju na ono što ovde nije "prihvaćeno", da se tako izrazim.

 

I nije baš da nema pravilnika za pravopis - jasno smo propisali da je potrebno da postovi budu normalni, bez nepotrebnih znakova interpunkcije, bez CAPS LOCK-a i tako dalje. Sve je to definisano pravilnikom. Ti možeš slobodno da pišeš kako ti želiš i to je tvoje pravo, ali ono što nije pravo već privilegija je prisustvo ovom forumu, ne samo za tebe već i za svakog drugog. U tom smislu ako tvoje postovanje narušava "eko sistem" foruma, moramo da reagujemo. Ja ne mislim lično da smo stigli dotle.

 

HAEHA NEPISMENI !!!

 

'ladno sam ispustio dva slova :))

Link to comment
Share on other sites

I u klinke, moliću :)

 

edit:

Ulete Laki.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Komentar na Sekirin post o postovanju slika sa mora u letovanja topik. Drugu vrstu slika u klinke topik.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...