Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ide mi ok jer lezim u krevetu i brekcem.. Zato mi tekstovi imaju flow.. Inace da moram da pravim pauze bila bi jebada opet.. Znam da ima pravilnik al moja poenta je bila ne pisem nista drugacije od vecine kako pise. Ma kapiram ja nesto.. Al stvarno se mucim da i ja vas razumem xD bas imate ovde drugacije stavove i nacine sprdnje i komunikacije od onog na sta sam okruzen ovako u zivotu.. Al ste mi zato simpaticni i zato sam vas zgotivio ovde cak i ovog qxhty koji me puni ko baburu (cak mislim a bi i ona pukla od tolikog napora) i rekoh mu da ima pivo od mene. Ja mislim da je ovde samo potrebno vreme, nista vise.. :)

Link to comment
Share on other sites

Bulbasaure, poslusaj savet nekog ko se koliko toliko uspesno usklopio u rur komunu. Lurkuj jedno dve godine i skapiraj sta i kako. Posle te dve godine nadji adekvatnu priliku i napisi kurac za vicu post iako ne znas sta to znaci. Posle toga te svi zgotive sem vice al' za njega te svakako boli kurac posto je hejter Pusa za vicu :*

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne zaboravi toceno jagodinsko na akvaparku!

 

Crvenu sam puko danas na točeno, išlo mi ko od šale na ovu vrućinu, došli neki drugari kasnije pa sam neplanirano produžio boravak na celo radno vreme :)

 

Inače sad sam odspavao jedno 4 sata i probudio sam se, teško  mi je da spavam, sve sam izgoreo u pičku materinu...

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kako može da ti bude stil kucanja da kucaš postove koje niko ne razume? :) Valjda je cilj da u komunikaciji obe strane razumeju šta ovaj drugi hoće da kaže? 

 

Ја ипак мислим да је циљ да један од њих вотујем, остало је небитно!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Crvenu sam puko danas na točeno, išlo mi ko od šale na ovu vrućinu, došli neki drugari kasnije pa sam neplanirano produžio boravak na celo radno vreme :)

 

Inače sad sam odspavao jedno 4 sata i probudio sam se, teško  mi je da spavam, sve sam izgoreo u pičku materinu...

 

capke dobri drug

 

inace tesko je solidno

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Probudio sam se i još niko nije komentarisao moju gramatiku, c, c, c...  [:D]

 

Ide mi se i danas na bazen, ali sam previše izgoreo, ne pada mi na pamet ni da izmilim na minut napolju dokle god je sunce visoko.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...