Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ti si dobar kili, meni od banke stižu prilivi od po dva dinara :D

 

Inače evo jedne interesantne činjenice, kad već pominjete četnike i partizane, Jugoslavija je na današnji dan, ali tek 1951. godine, proglasila kraj ratnog stanja sa Nemačkom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pre par dana mi je neko uplatio 23k minimalac na racun , verovatno se neko zajebao , ne verujem da su iz prosle firme jer nikada ne uplacuju 3-4 dana pred kraj meseca :D Eh sad ja sam te pare podigrao , legle su mi ko budali samar , pa ako je neko strucan po ovom pitanju ili je imao slicnu situaciju neka se javi , da li mogu da me cimaju za ovo , realno nije moja greska , ni ako potrosim pare :))

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 8

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Pre par dana cale hteo da mi uplati 23k minimalac na racun, al se zajebao jer obicno uplacuje posle prvog pa je pobrkao par brojeva na racunu. I sad nemam para da jedem.

  • Upvote (+1) 1

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ako je neko raspolozen, veceras oko 20h sviramo ispred doma omladine na zidicu Milana Mladenovica, pa mozete da dodjete da me gadjate paradajzom, ili da popijemo koju drogu!

o/

http://www.rts.rs/page/magazine/sr/story/431/Muzika/1367862/%E2%80%9CSharks%2C+Snakes+%26+Planes%E2%80%9D+na+zidi%C4%87u+DOB-a.html

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pre par dana mi je neko uplatio 23k minimalac na racun , verovatno se neko zajebao , ne verujem da su iz prosle firme jer nikada ne uplacuju 3-4 dana pred kraj meseca :D Eh sad ja sam te pare podigrao , legle su mi ko budali samar , pa ako je neko strucan po ovom pitanju ili je imao slicnu situaciju neka se javi , da li mogu da me cimaju za ovo , realno nije moja greska , ni ako potrosim pare :))

ne diraj te pare, moraćeš da ih vratiš, samo je pitanje koliko će im trebati da skapiraju da su se zajebali i da krenu da te cimaju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...